Громадськість протестує проти рейдерської атаки на школу-інтернат

Громадська активістка Катерина Коверзнєва підтримала звернення до президента Володимира Зеленського з вимогою зберегти наявні межі території спеціальної школи-інтернату № 16, де навчаються та проживають діти зі складними порушеннями розвитку.
Під виглядом капітального ремонту планується незаконне відчуження замовником робіт КП «Київблагоустрій» земельної ділянки із захисною зеленою смугою спеціальної школи-інтернату № 16 для дітей із особливими освітніми потребами, більшість яких є дітьми з інвалідністю.
Катерина Коверзнєва переконана, що КП «Київблагоустрій» не враховує інтересів і створених умов навчання, виховання, проживання в спеціальному закладі освіти № 16 для дітей з інвалідністю. Вона звернулася до Володимира Зеленського з проханням забезпечити виконання норм Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів України».
Для довідки: Катерина Коверзнєва – уродженка смт Шацьк Волинської області, дитинство і юність провела в Криму. Має дві вищі освіти, володіє англійською та німецькою мовами. Працювала в агентстві «УНІАН», «Робітничій газеті», Національному університеті оборони України. Була кандидатом у народні депутати на парламентських виборах 2019 року.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *