Медведчук особисто обрав кандидата в мери Миколаєва – експерт

У Миколаївській області в партії «Опозиційна платформа – За життя» склалася конфліктна ситуація через двох кандидатів у мери міста. За одного з них активно виступала група Бойко-Льовочкіна, іншого підтримував голова політради партії Віктор Медведчук. У підсумку він поставив крапку, показавши таким чином однопартійцям, хто насправді керує політсилою. Про це в своєму блозі розповів політичний оглядач Кирило Кіквідзе.

Як стало відомо, за кілька місяців до старту офіційної виборчої кампанії в Миколаєві найбільш імовірним кандидатом на вибори мера називали екс-нардепа від депутатської групи «Відродження» Артема Ільюка, за якого активно агітувала група Бойко-Льовочкіна. Юрій Бойко, на своїй сторінці в соцмережах відкрито заявляв, що Іллюк буде кандидатом від ОПЗЖ, і відкрито з’являвся на публічних заходах разом з ним.

Однак в серпні ситуація змінилася після приїзду нардепа, близького соратника Віктора Медведчука і глави облорганізації ОПЗЖ Юрія Загороднього, який заявив, що у Медведчука є своя кандидатура – Владислав Чайка, син екс-мера Миколаєва. Крім того, як пише НВ, в області почався перегляд партійних списків ОПЗЖ на виборах в міські та обласні ради.

“Внутрішньопартійна боротьба привела до того, що напередодні подачі документів на головному партійному сайті ОПЗЖ з’явилося дві новини – одна про висунення Іллюка в мери від міської організації ОПЗЖ, друга – про висунення Чайки, від обласної організації”, – повідомляють журналісти, відзначаючи, що у внутрішньопартійному конфлікті групи Льовочкіна-Бойка використали підконтрольне ЗМІ.

Зокрема, про висунення Іллюка з’явився матеріал на сайті “Подробности”, який власне і належить Льовочкіну. А в новинній програмі на телеканалі “Інтер” Левочкііна-Фірташа, сюжети про висунення Іллюка були не тільки 23 вересня, але і 24 вересня, коли вже здали документи на реєстрацію Чайки.

“Про що це свідчить? Про те, що Льовочкін-Бойко-Фірташ з останніх сил намагалися протягнути свою креатуру. Але останнє слово було за Медведчуком. І від ОПЗЖ в мери Миколаєва піде Владислав Чайка, креатура Віктора Медведчука. Таким чином, ми ще раз побачили, хто реально приймає рішення в ОПЗЖ. Групі Льовочкіна-Бойка в просуванні своїх протеже не допоміг навіть Фірташ з його медіа-ресурсами”, – пише Кіквідзе.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *