Головного рашиста показали ЗМІ, коли він проїхав на авто по відновленому після вибуху Кримському мосту.

Український боєць, екскомандир взводу батальйону “Айдар” Євген Дикий припустив, що кремлівський дід був несправжній.

“Насправді ми не знаємо, чи взагалі він там був. Давно відомо, що у путіна є чимало двійників і швидше за все, це одна із ситуацій, коли хтось попрацював путіним. Навряд чи бункерний дід, який у Москві поводить себе вкрай обережно, ризикнув би відвідувати Кримський міст після того, як українська сторона продемонструвала, що цей об’єкт є для нас є цілком досяжним. Володимир Володимирович навіть у своєму кгбшному минулому ніколи не відрізнявся сміливістю та схильністю до ризиків. Навпаки, скільки про нього відомо, він завжди себе беріг. Тому я маю серйозні сумніви, що це він катався по мосту”, – сказав військовий.

 

 

Та незважаючи на те, хто ж був за кермом, Дикий вважає, що шоу з проїздом путіна по Кримському мосту організували для підняття морального духу росіян, які вже почали підозрювати щось неладне.

“Я гадаю, що це вже доволі істеричні пошуки креативних рішень, щоб хоч трошки підняти моральний дух населення, яке, здається, потроху починає про щось здогадуватися. Поки не розуміють, але здогадуються. Вони вже починають відчувати, що щось йде не так, з варіантом переходу на зовсім не так. Тому в росії терміново шукають засоби до так званої реморалізації підупалих духом росіян і поїздка їхнього вождя по Кримському мосту здавалася їм таким засобом, оскільки удар по цьому мосту був дуже сильним ударом і по їхньому самолюбству”, – зазначив він.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *