Візії

Є загроза, що особливий статус буде поширено на весь Донбас

Після сьогоднішнього погодження “формули Штайнмайєра” можна сказати, що Зе став не просто на шлях капітуляції, він став на шлях державної зради. Про це пише відомий економічний експерт Михайло Гончар.

На його думку, суть того, що відбулося – не у “формулі Штайнмайєра” навколо якої зараз йдуть словесні баталії. Суть в іншому:

1. Мінські домовленості стають безповоротно безальтернативними.
2. Росія тепер виключно посередник, ніякий не агресор, вона остаточно набула статусу такого ж посередника як Німеччина та Франція.
3. Створено передумову для того, щоб закон про особливості управління ОРДЛО перетворився на закон про особливий статус Донбасу у цілому.
4. Наступним кроком з боку так званих міжнародних посередників буде схилення Зе на Нормандському форматі до визнання де факто ДНР/ЛНР в якості сторін “українсько-українського мирного діалогу”.
5. Схвалення “формули Штайнмайєра” дає сигнал проросійському лоббі в ЄС, передусім в Німеччині та Франції, ініціювати пом’якшення, а фактично зняття санкцій з РФ, оскільки “досягнуто прогрес в імплементації Мінських домовленостей”, як про це колись говорив Штайнмайєр, коли був міністром закордонних справ ФРН. І в цьому суть формули Штайнмайєра – легальний механізм зняття санкцій з Росії задля відновлення бізнесу як зазвичай з путінським режимом.
6. Провал Зеленої камарильї полягає ще й у тому, що до погодження “формули Штайнмаєра” українська сторона не домоглася звільнення РЕШТИ бранців Кремля та заручників в ОРДЛО.
7. У Росії розв’язані руки щодо проведення операції “з примусу до миру” у випадку якщо Кремль вважатиме, що Україна саботує виконання Мінських домовленостей за погодженою “формулою Штайнмаєра”.
8. Крим залишився знову за дужками переговорів! І це те чого домагалася Росія!
І це ще не все….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *