Арена

Прем’єр запропонував монобільшості трьох нових міністрів

На засіданні фракції “Слуга народу” Денис Шмигаль представив депутатам трьох кандидатів у міністри.

Про це із посиланням на нардепів від СН пише ЛБ.

Глава уряду запропонував на посаду очільника МОЗ колишнього голову Одеської ОДА президенства Порошенка Максима Степанова.  Ольгу Буславець – на міністра енергетики та Сергія Марченка – на міністра фінансів.

Буславець запитували про те, чи буде вона лобіювати інтереси олігарха Ріната Ахметова.

“Усім зрозуміло, що вона від Ахметова. Це 100%”, – розповів співрозмовник у фракції.

Буславець, відповідаючи на запитання про зв’язки з олігархом, “пояснила, що це не відповідає дійсності, і вона була за те, щоб відкласти запровадження ринку з 1 липня”.

Найменше претензій було до Марченка – колишнього заступника керівника Адміністрації президента, ексзаступника міністра фінансів. Хоча йому нагадали про роботу за попереднього президента.

“Ті, хто за дефолт, намагалися збити його, аргументуючи це тим, що він працював у Адміністрації Порошенка”, – розповів співрозмовник.

“Усім зрозуміло, що Ємця треба міняти, але чому Максим (крім того, що він кум Ігоря Палиці) – незрозуміло. Усі злющі через непрозору процедуру й що немає іншої ініціативи”, – також сказав співрозмовник.

Депутати не змогли відповісти на запитання, чи будуть подані на позачергове засідання Верховної Ради кадрові питання та чи знайдуться всередині фракції голоси за запропонованих кандидатів.

Наприкінці засідання фракції стався конфлікт між нардепами Миколою Тищенком та Олександром Куницьким, розповіли депутати.

“Наприкінці вишенькою на торті Коля Тищенко поліз у канал “Темний лицар”, побачив там фотки із засіданні фракції, по ракурсу визначив, що зробив їх Куницький, і ледь не побився з ним. Епічне засідання фракції”, – розповіло джерело.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *