Арена

Війна за посаду головного податківця. Бамбізов замовив конкурентів на “Легітимному” та “Резиденті”

Війна за посаду головного податківця України перейшла в телеграм-канали, де легко практично анонімно розмістити будь-яку неперевірену інформацію.

Скажімо, за інформацією джерел “Антикора”, одному з кандидатів офіційно допущеному на конкурс, який відбудеться 29 березня, експодатківцю Євгену Бамбізову належить “анонімний” телеграм-канал “Дон Кіхот” – де під виглядом “інсайдів” розміщують “чорнуху” на топ-чиновників державної фіскальної служби.

В першу чергу на ТГ-каналі “Дон Кіхот” розміщувалися замовні матеріали на суперників Євгена Бамбізова на посаду головного податківця: практично щодня з’являлася неґативна інформація про чинного голову ДФС Олексія Любченка та його заступників (також беруть участь у конкурсі). За інформацією осіб, що входять до близького оточення Бамбізова, за місяць до початку конкурсу йому порекомендували змінити піар-службу, на команду з Одеси. Ціна, яку запросили нові “піарники”, у 100 000 доларів США включала в себе розміщення замовних матеріалів на основних конкурентів – протеже Андрія Гмиріна Олександра Кучеренка та чинного голову Олексія Любченка як у традиційних інтернет-ЗМІ так і в телеграм-сеґменті. Саме “одесити” розмістили низку замовних матеріалів на ТГ-каналах “Резидент”, “Легитимный”, “Наблюдатель” і деяких инших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *