Арена

Затриманий іще один зрадник – поплічник Медведчука Микола Петренко

7 квітня українські силовики здійснили затримання бізнесмена Миколи Петренка за адресою село Козин, вулиця Лугова, 18.

Про це стало відомо із достовірних джерел у правоохоронних органах.

Як повідомляють наші джерела, Микола Миколайович Петренко, 10.09.1965 року народження, є колишнім помічником втікача прем’єра Миколи Азарова та членом проросійської партії ОПЗЖ (72 номер у партійному списку).

Микола Петренко підозрюється у співпраці із ФСБ РФ. Судячи з наявної інформації, його куратором у ФСБ ще з 2000-х років є генерал Лебедєв Сергій Миколайович, який свого часу працював директором Служби зовнішньої розвідки РФ.

Крім цього, Петренко підозрюється у співпраці з депутатом Держдуми та радником президента РФ Глазьєвим Сергієм Юрійовичем. Той давав колишньому соратнику Азарова завдання щодо вербування громадян України, зокрема політиків, військових, громадських діячів та інших осіб, які є лідерами громадської думки з метою поширення ідей «русского міра».

Достеменно відомо, що Петренко, окрім зазначених вище кураторів, отримував завдання від колишніх українських можновладців часів Януковича, а саме – від колишнього керівника Міністерства доходів і зборів України Олександра Клименка, будинки у якого він навіть кілька разів зупинявся під час регулярних візитів до Москви, а також від Олександра Лавриновича та керівництва організації «Комітет порятунку України», створеної у 2015 році у Москві Миколою Азаровим, Володимиром Олійником та Юрієм Котом, які на російських каналах відкрито заявляли, що Україна – це лише придаток Росії. https://censor.net/ru/blogs/3252868/beglye_regionaly_otkryto_vystupayut_za_likvida tsiyu_ukrainy.

Після Революції Гідності щодо Миколи Петренка контррозвідка СБУ відкрила кримінальне провадження за підозрою у державній зраді. Проте, за словами самого фігуранта, він все «вирішував» за допомогою «руки кремля» і справу вдалося зам’яти та поховати в архівах контррозвідки нібито через відсутність вагомих доказів.

Згідно з інформацією прикордонної служби України, Петренко систематично, не рідше одного разу на місяць, літав до Москви через Білорусь з пересадкою в Мінську і через Туреччину з пересадкою в Стамбулі. Ця інформація міститься у спільній комп’ютерній базі прикордонної служби України.

Протягом 2014-2022 років Микола Петренко старанно виконував отримані в Москві завдання, проводив зустрічі з керівниками підприємств, наближених до Укроборонпрому, через них виходив на керівництво МОУ під приводом організації проєктів в оборонній сфері.

Також Миколу Петренка неодноразово було помічено в офісі Віктора Медведчука на вулиці Шота Руставелі, у Києві. В останні кілька місяців Петренко намагався втертися в довіру до оточення лідерів українського добровольчого формування – Добровольчого Українського корпусу – Андрія Стемпицького, Василя Малковича та Олега Кузька.

При цьому, згідно з отриманою інформацією, що підтверджується колом його сьогоднішніх та колишніх знайомих, Петренко любить випити зайвого, і в ці моменти починає розповідати, що насправді він чинний полковник Федеральної служби безпеки Російської Федерації, що діє на території України під прикриттям, та виконує Завдання безпосереднього керівництва ФСБ РФ. Протягом кількох місяців перед початком повномасштабного вторгнення РФ, він активно просував тези, що «невдовзі прийдуть росіяни, і всіх тут на місце поставлять».

Слідчі дії щодо причетності Петренка Н.М. до співпраці зі спецслужбами РФ продовжуються.

ord-ua.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *