Арена

Терорист із “ЛНР” спокійно собі живе у Дніпрі і навіть має свій бізнес, – ЗМІ

Терорист із так званої “ЛНР” Андрій Анофрієв, якого мали б судити як бойовика терористичної організації, очолює власне підприємство у Дніпрі і підписує контракти з державними підприємствами.

За даними журналістів BIHUS.Info, які провели розслідування, Анофрієв очолює підприємство “Дніпровагонрембуд”.

Журналісти стверджують, що у вересні 2022 року його завод підписав контракт із держпідприємством “Український науково-дослідний інститут вагонобудування”, у грудні 2022 року – контракт на капітальний ремонт піввагонів з держпідтриємством “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”.

Анофрієва затримали у квітні 2021 року. Йому обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Після завершення розслідування його справу передали в суд у Луганській області – Марківський районний суд.

Підготовче засідання у цій справі призначили за 2 місяці до початку повномасштабного вторгнення Росії. В обласній прокуратурі Луганщини пояснили, що Марківський суд, який зараз в окупації, мав би передати матеріали до Покровського суду, що на Дніпропетровщні.

За даними слідства, Анофрієв у 2014 році організував і очолив власну терористичну групу, що входила до складу так званого “Всєвєлікого войска Донского”.

Його “групу” також вважали причетною до викрадення людей для отримання викупу та вбивства співробітника СБУ – майора Тимура Гетманського.

На підконтрольній уряду території Анофрієв встиг очолити одну зі структур “Укрзалізниці”, балотувався до Харківської облради, відкрито публікував у соцмережах фото з “ЛНР” та з іншими терористами, їздив на окуповану територію.

У ЗМІ зазначають, що наразі його підтриємство працює, а сам Анофрієв спокійно живе в Дніпрі.

Фото: prozoro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *