Про це в своєму Telegram-каналі написав народний депутат Антон Поляков, пишуть “Букви”.

“Олександра Клітіна, та сама заступниця міністра, яка, судячи з аудіозапису, потрапила на посаду через ліжко. А ви кажете, що тільки через ліфт можна”, – зазначив він.

Розмова політиків:

– Поки жінки пішли, можна я покажу, який у нас новий заступник міністра. Клітіна Саша. Вона просила, сильно хотіла.

– Хороша?

– Ого! Ох*їнна!

– Ось, призначили, дівчина дуже хотіла стати заступником міністра.

Сміються

– Це називається, я чиста перед вами.

– Капець, звичайно, нєєє, хороша подруга.

– Ти куди, п’ятеро дітей?!

– У вас там цікаво.

– А Савченко де?

– Ми на гальорці і з дівчатами там гоп-гоп і нормально. Ну в ОПЗЖ там не прості, за ними стоять такі, що …

– Зрозуміло…

Наступний уривок запису:

– До речі, Жовті Води, міняємо керівництво. Там дівчина така була – Ілона. Вона непогана в цій справі, але ...

Олександра Клітіна раніше займала посаду керівника Офісу підтримки реформ Міністерства інфраструктури України. Працювала не тільки з міністром Володимиром Омеляном, але і з його попередником – Андрієм Пивоварський – була його радницею.

Раніше вигнаний зі “Слуги народу” нардеп Антон Поляков опублікував запис розмови між депутатами його колишньої фракції і начальником поліції Кривого Рогу.

На тому аудіозаписі чоловік представився нардепом Юрієм Корявченковим (актор “Юзик” з “Кварталу 95”. – Ред.).

“Я хочу представити всіх, я Юрій Корявченков, я представник Зеленського в Кривому Розі і ми проводили вибори, перший тур і другий тур, парламентські. Це Юра Кисіль, він списочник, а я по 33 округу — це два райони, Центрально-міський і Металургійний. Володимир Захарченко, мажоритарник по 31 округу – це Північний район. Слава Медяник це Дніпропетровськ — це 27 округ. Він в Дніпропетровську, просто приїхав познайомитися і підтримати, напевно, і Володимира, і вас. Він в комітеті правоохоронних органів, Вова теж”, – заявил голос, схожий на нардепа Корявченкова.

Учасники розмови обговорюють, як встановлювати владу в регіоні. Зокрема, один із учасників розмови, голос якого схожий на Корявченкова, каже, що місто вже 10 років перебуває “під впливом однієї сили” – мера Юрія Вілкула та його соратників. За його словами, останні п’ять років “вклинився тут” Костянтин Усов, ексдепутат від БПП, нібито наближений до Юрія Луценка, через що йому “спускалося все з рук”.

Учасник розмови запитує, як бути з ним, після чого хтось із присутніх радить: “Нехай тобі хтось пред’явить пред’яву. Нехай тобі пред’яву прокуратура скине, ДБР… Роби це по моїй команді. А ми підтримаємо…”.

Суть розмови зводиться до того, що “слуги народу” особисто контролюватимуть, які справи і як повинна вести поліція.

При цьому депутати неодноразово повторюють, що “їхній дах тримає” особисто президент України, і тому наказують керівникам поліції тримати прямий зв’язок тільки з ними. Також у ході обговорення один з учасників підкреслює, що “ви в місті президента” і “у нас за спиною президент”.

“Ніхто нічого не скаже. Закрили цю шваль і все. Не потрібно нічого боятися…” – говорять учасники розмови.

Також відзначається і роль глави Державного бюро розслідувань Романа Труби.

“Якщо хтось із прокурорських буде заважати – ми будемо вносити ЄРД по них”, – говорять учасники розмови.

Раніше до ЗМІ потрапила інформація про те, що в листуванні із заступником міністра інфраструктури Олександрою Клітіною анонімний пранкер запитав, чи зможе вона “потягнути міністерство”, тому що “Владом незадоволений Вова”.

Клітіна відповіла, що змогла б, і розкритикувала міністра Владислава Криклія за те, що він “наблизив до себе [держсекретаря МІУ] Галещука”, який “ще китайський експрес розкрадав при Янику”. Вона також заявила, нібито Криклій “посунув” її від “Укрзалізниці”, тому що “вони щось крутять-мутять з тендерами на локомотиви”.