Більшість українців виступають проти ініціативи Зеленського

Майже 60 % українців категорично проти легалізації грального бізнесу.

Про це свідчить опитування, яке було проведене Київським міжнародним інститутом соціології з 19 листопада до 13 грудня 2019 року.

Зокрема, цілковито не підтримують легалізацію азартних ігор 56,1 % опитаних українців. Ще 19,4 % респондентів підтримують, але за умови, що для цього будуть відведені спеціальні ігрові зони або локалізовані місця. Цілком підтримують легалізацію грального бізнесу тільки 17,8 %.

Тим часом, майже половина опитаних (49,7 %) вважає, що в Україні все-таки можуть бути дозволені лотереї, 22,1 % – букмекерські ставки; 18,7 % – казино. Проте 37 % українців зазначили, що жодна із азартних ігор не може бути легалізована в Україні.

Крім того, 52,1 % мешканців України ставляться негативно до того, що президент Володимир Зеленський схвалює легалізацію грального бізнесу. Позитивне ставлення до такої ініціативи президента – у 35,3 % респондентів.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив про плани легалізувати азартні ігри в серпні. Пізніше Зеленський підписав указ, яким дав доручення Кабінету Міністрів у сфері економіки. Серед них — розробити й подати до 1 жовтня поточного року законопроєкт щодо легалізації грального бізнесу в Україні.

16 жовтня голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев заявив, що якщо через три місяці після ухвалення закону про легалізацію грального бізнесу не будуть закриті нелегальні точки, це означатиме, що влада не впоралася із завданням.

Лише 11% опитаних соціологічною групою “Рейтинг” вважають, що гральний бізнес потрібно легалізувати в Україні без будь-яких обмежень.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *