Після смерти одіозного московського попа згадали про його сексуальні й політичні уподобання

У Росії помер колишній голова відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату Російської православної церкви протоієрей Всєвалод Чаплін. Йому був 51 рік.

Як розповіли парафіяни, Чаплін сидів на лавочці біля свого храму, коли йому раптом стало погано, він впав. Швидка, яка приїхала через 15 хвилин, констатувала смерть.

Чаплін з 2009 до 2015 року обіймав посаду голови відділу із взаємин Церкви і суспільства РПЦ.

Він відомий своїми одіозними заявами. Зокрема, священник неодноразово закликав “взяти Київ”.

“Крим – хороший контрнаступ, але його мало. Київ наша втрачена стародавня столиця, центр Руси. Втрачена внаслідок наступу західних ворожих сил. Ми повинні ставитися до захоплення стародавнього Києва та инших російських земель навколо нього так само, як ставилися наші предки в 40-ві роки, ми можемо змінити цю ситуацію”, – заявив він під час виступу в 2019 році.

Чаплін від імени РПЦ наполегливо рекомендував православним не ходити на концерт американської співачки Мадонни. Також виступав з пропозицією створити православні народні дружини, які зможуть “навести лад у своєму місці проживання”.

Він закликав боротися з сексуальною освітою в школах. Також Чаплін вимагав дозволити православним банкірам не платити відсотків вкладникам, тому що, на його думку, це “лихварство”. Крім того, він висловлювався за застосування смертної кари в певних випадках.

Також Чаплін видавав фантастичні книжки під псевдом Арон Шемайер, навіть отримав на конвенті московитських фантастів “Басткон” премією “Бєсобой” за оповідання “Машо та ведмеді”, в якому він зображає, як 2043 року фашисти з “Вільної Росії”, ісламісти Кавказу та “правосеки” України воюють проти Московської Конфедерації.

Як розповідає російський публіцист Алєксандр Нєвзоров, Чаплін-Шемайер відомий своїми неймовірними сексуальними фантазіями. “Його герої пристрасно міряють ліфчики та фарбують очі. Такі фантазії багато кажуть про автора”, – висновує Нєвзоров.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *