Арена

Через поширення коронавірусу влада Італії закрила всі школи та університети

З огляду на стрімкі темпи поширення коронавірусу влада Італії оголосила закриття шкіл по всій країні до 15 березня включно. Тим часом у цій європейській країні вже більше 100 жертв захворювання.

Міністерство освіти Італії оголосило про рішення закрити школи і університети по всій країні з огляду на стрімке поширення коронавірусу в цій країні. Згідно з оголошеним у середу, 4 березня, рішенням, шкільні освітні заклади будуть закриті до 15 березня, передає агенція новин dpa.

Тим часом кількість померлих унаслідок викликаних коронавірусом ускладнень сягнула в Італії 107. Щодо числа випадків зараження, то в Італії воно станом на вечір 4 березня досягло 3089, передає інформагенція AFP з посиланням на представників місцевої влади.

Нагадаємо, Італія разом з Південною Корею, Японією та Іраном належить до тих країн, де поза межами материкового Китаю спостерігаються найшвидші темпи поширення коронавірусу.

Більшість підтверджених інфікованих коронавірусом зафіксовано в північних регіонах Італії. У деяких громадах на півночі країни через захворювання було оголошено карантин.

Раніше повідомлялося, що через поширення коронавірусу 2020 рік може стати найгіршим для авіаперевізників щонайменше з моменту фінансової кризи 2009 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *