Арена

За добу на Львівщині померли відразу три відомі діячі

За минулу добу з підтвердженим діагнозом коронавірус на Львівщині померло троє відомих у реґіоні осіб: журналіст, підприємець і громадський діяч. Про це повідомляє «Еспресо».

Зокрема, на 53-му році життя померла головний редактор газети «Бойківська думка» Іванна Русин. Іванна була випускницею факультету журналістики Львівського національного університету імени Івана Франка, членом Національної спілки журналістів України з 2001 року, членом секретаріату Львівської облорганізації НСЖУ.

Також серед померлих – відомий підприємець, колишній віце-президентом Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати ICCUkraine Михайло Коропецький. Михайлу Коропецькому було 62 роки.

Окрім того, хвороба забрала життя громадського діяча, колишнього лектора Українського вільного університету в Мюнхені, професора кафедри українознавства Національного медичного університету імени Данила Галицького Ігоря Ходака. Він тривалий час був також головним редактором видавництва «Червона калина».

Раніше у Львові раптово помер відомий математик і педагог Богдан Забавський. За інформацією ЗМІ, попередня причина смерти – пневмонія, яка притаманна при Covid-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *