Зеленський колись побачив мир в очах Путіна, а Кравчук його почув у мові

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що Росії  “набридла” війна на Донбасі.

Про це він заявив в інтерв’ю Сьогодні.

“Я уважно слухаю всіх росіян: президента, міністра закордонних справ, Козака, Гризлова. Я відчуваю, що вони хочуть, щоб на Донбасі був мир. Я відчуваю це. Я не гарантую, що я вже все зрозумів до деталей, заглянув, вибачте, в душу кожного з них. Але, гадаю, Росії також набридла війна, російські матері, сини яких гинуть на Донбасі, плачуть такими ж гіркими сльозами, як і українські”, – зазначив Кравчук.

За його словами, війні не може бути продовження, її потрібно закінчувати миром.

“Я переконаний, що вони вже не чіплятимуться за ці питання, про які ви кажете. Якщо раптом ми відчуємо, а я допускаю таке, що вони не хочуть жодних поступок, ми показуємо, що ми готові, а вони кажуть “ні”…Ну що ж, тоді, принаймні я, мені вистачить мужності, сили і волі сказати: ми робили все, що могли, з огляду на українську законодавчу базу, Конституцію, міжнародне право, але нас не почули, тому я бачу, що Мінський процес не має перспективи. Ми починаємо шукати інші можливості”, – додав Кравчук.

Варто зазначити, що Леоніду Макаровичу вдалось почути про мир на Донбасі від Путіна, а от президенту Зеленському раніше вдалось побачити цей мир в очах вічного президента держави-агресора.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *