Арена

Дві торговельні мережі отримають штрафи за недотримання карантину вихідного дня

У неділю, 29 листопада, у Києві працювало 20 мобільних груп, що проводили перевірку суб’єктів господарювання щодо дотримання карантину вихідного дня.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Києві.

Отже, представники Держпродспоживслужби спільно з поліціянтами перевірили 1413 суб’єкти господарювання. Серед них 326 закладів громадського харчування, 407 об’єктів із реалізації продовольчих товарів, 637 – непродовольчих товарів, 43 агропродовольчі ринки.

Перевіряли дотримання обмежень щодо заборони роботи у вихідні дні та дотримання закладами торгівлі продуктами харчування, агропродовольчими ринками, суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування зі здійсненням адресної доставки замовлень і замовлень на винос, рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину.

Зазначається, що майже в кожному районі столиці працювали маґазини мережі «Єва», було складено 7 протоколів, також зафіксовано роботу мережі «Червоний маркет» у Деснянському районі – 2 протоколи.

За результатами проведеного контролю за день складено 111 протоколів про адміністративні правопорушення. Зокрема, з них 14 протоколів за недотримання карантинних обмежень, і 73 протоколи за порушення маскового режиму.

На 35 продовольчих ринках міста періодично, протягом дня, здійснювався контроль за дотриманням вимог запобігання розповсюдження Covid-19. Під час проведення контрольних заходів порушень виявлено не було. Торгівців на ринках попереджали про персональну відповідальність за недотримання вимог заходів щодо боротьби з Covid-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *