Рада спростила життя “євробляхерам”

Сьогодні Верховна Рада ухвалила “останні” законопроекти щодо доступного розмитнення “євроблях”.

Перший законопроєкт №4643-д доповнює Податковий кодекс положеннями, згідно з якими протягом 180 днів митне оформлення авто, що було завезене до кінця минулого року, здійснюється за формулою, що не залежить від вартості машини, але залежить від віку та типу двигуна.

Дія закону не поширується на машини, що не відповідають нормам “Євро-2”, або завезені з Росії чи тимчасово окупованих територій. Згідно з документом, авто можна буде розмитнити за ставкою, яка не перевищуватиме тисячі євро.

Дія закону поширюватиметься на транспортні засоби, що були у використанні і класифікуються за товарними позиціями 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тони), 8711 згідно з УКТ ЗЕД, та причепи до них, що класифікуються за товарною позицією 8716 згідно з УКТ ЗЕД, які ввезені фізичними особами на митну територію України в період до 31 грудня 2020 року і перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту, у кількості не більше однієї одиниці на кожну товарну позицію.

Другий законопроєкт №4644-д, зокрема, “звільняє від адміністративної відповідальності, передбаченої статтями 470, 481 та 485 Митного кодексу України, фізичних осіб, відповідальних за дотримання строків та вимог митних режимів тимчасового ввезення або транзиту, за умови дотримання вищезазначених положень та добровільної сплати до державного бюджету фізичною особою, яка є власником такого транспортного засобу або уповноважена розпоряджатися ним та декларує такий транспортний засіб для вільного обігу на митній території України, коштів у сумі, що дорівнює розміру п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *