Арена

Нардепи провалили закони про зброю для українців

Рекомендований законопроєкт №4335 про цивільну зброю та боєприпаси набрав 88 голосів за необхідних 226-ти. Альтернативний проєкт акту №4335-1 підтримали 74 парламентарі.

Народні депутати також не підтримали рішення відправити законопроєкти на доопрацювання.

У вересні 2019-го президент Володимир Зеленський відхилив петицію про легалізацію зброї. На його думку, легалізація зброї “видається передчасною, не може бути підтримана”.

У 2015 році одну петицію за легалізацію зброї вже було направлено президентові Петру Порошенку, але ніякого результату це не дало. Порошенко заявляв, що він проти легалізації зброї і за ускладнення процедури її реєстрації.

Раніше голова парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський уточнював, що в разі прийняття закону про обіг зброї українцям не дозволять носити її з собою.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступав проти легалізації короткоствольної вогнепальної зброї для громадян.

Тим часом Нацполіція розформувала службу, яка займалася видачею дозволів на зброю. Рішення ухвалене у зв’язку з тим, що працівники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції виявили корупційну схему видачі дозволів на придбання, зберігання та носіння дозволених видів зброї. Понад дві тисячі дозволів, що були видані з порушеннями, будуть анульовані, а зброю – вилучено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *