Арена

Тупицький невдовзі може відправитись до тюрми

Завершено розслідування кримінальної справи проти судді КС Олександра Тупицького.

Як повідомляється на сайтах ДБР та Офісу генпрокурора, Тупицько звинувачують за ч. 2 ст. 384, ст. 386 КК України (завідомо неправдиві свідчення, поєднані зі штучним створенням доказів захисту, підкуп свідка з метою відмови від надання свідчень). Максимальне покарання за цими статтями – позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

В ході розслідування ДБР встановило що Тупицький підкупив свідка задля надання ним неправдивих показань в інтересах колишнього голови Вищого господарського суду України, який намагався уникнути кримінальної відповідальності у справі, де проходив як підозрюваний.

Також упродовж 2018-2019 років колишній голова КСУ тричі надав завідомо неправдиві показання слідчому в інтересах цього ж ексголови ВГСУ.

Справа піде до суду після того, як з її матеріалами ознайомиться сторона захисту.

21 грудня минулого року “Схеми” опублікували розмову Тупицького, з якої можливо припустити, що суддя був причетний до шахрайства.

Після публікації цих матеріалів президент Володимир Зеленський спочатку відсторонив Тупицького від посади судді КСУ, а потім узагалі скасував його призначення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *