Арена

Американським чиновникам не цікаво, що Єрмак “призначив” себе “віце-президентом” і “здобув” неймовірні повноваження

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак, який не є державним чиновником, 14 червня намагався поговорити телефоном з радником президента США з національної безпеки Джейком Салліваном. Однак в американському офісі відмовилися з’єднати свого шефа з Єрмаком.

Про це повідомило ZN.UA з посиланням на джерела.

Пізніше американці запропонували зв’язати його з посадовцем нижчого рангу – директоркою з питань Європи Ради національної безпеки Амандою Слот. Єрмак від розмови відмовився, розпорядившись перевести дзвінок на одного зі своїх заступників.

Подібна поведінка Єрмака неприємно здивувала американську сторону.

Єрмак регулярно порушує писані й неписані правила класичної дипломатії. Для нинішньої американської адміністрації керівник ОП – це не віцепрезидент, яким він себе, схоже, відчуває. Джейк Салліван міг би поспілкуватися, наприклад, із секретарем РНБО Олексієм Даніловим або, скажімо, з головою МЗС Дмитром Кулебою, але аж ніяк не з керівником патронатної служби українського президента, пише видання.

Згодом видання НВ опублікувало коментар Єрмака. Він назвав інформацію “фейком”.

“Інформація” із посиланням на невідомі джерела про мою телефонну розмову із радником президента США із національної безпеки Джейком Салліваном, яка нібито планувалася і не відбулась, повністю не відповідає дійсності”, – заявив керівник ОП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *