Арена

Дмитро Дубілет перебрався до Ізраїлю

Колишній співвласник monobanka, засновник необанків в інших країнах, відомий українець Дмитро Дубілет облаштувався в Ізраїлі і, за інформацією Izvestia.kiev.ua, не збирається повертатися в Україну.

«Кількість патріотичних публікацій у ФБ відомих громадян України, таких як Дмитро Дубілет, різко збільшилася з початком військових дій, навіть є певна закономірність – чим далі ти від країни, тим більший ти патріот і робиш усе можливе для допомоги своїй країні. Можливо, за кордоном краще та стабільніше працює інтернет?», – відзначило джерело, яке підтвердило перебування Дмитра Дубілета в Ізраїлі.

Нагадаємо, за даними Держприкордонслужби, з початку повномасштабного вторгнення Росії до України 24 лютого до України повернулося понад 320 тисяч громадян, більшість із яких чоловіки.

При цьому є приклади також і ганебної втечі з країни. Скажімо, при спробі перетнути кордон було затримано колишнього генпрокурора Руслана Рябошапку, сина та онука Софії Ротару – Руслана та Анатолія Євдокименків. Також дружина екснардепа та учасника АТО Євгена Дейдея оголосила його загиблим, щоб приховати факт втечі з країни.

«Поки одні повертаються додому та захищають країну, Дмитро Дубілет відсиджується у безпечному місці. Усі ми розуміємо причини цієї поведінки та ще почуємо безліч історій «героїзму» відомих українців за кордоном. Але якщо ти відомий громадянин країни, ти маєш бути тут, зі своїми громадянами, з людьми, які в тебе вірять, зі своїм народом, на своїй землі, показувати приклад і надихати. Ми переможемо та зробимо висновки», – зазначив наш співрозмовник.

Щодо тих, хто виїхав, також жорстко висловився радник голови Офісу президента Михайло Подоляк. «Прохання. Зупиніть “експертів”, які, сховавшись невідомо де, починають свої тужливі пісні про те, як нам правильно воювати, як правильно вести переговори. Ми знаємо, що робимо. І ми виправимо усі помилки», – заявив Михайло Подоляк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *