Арена

Тисяча російських педофілів-наркоманів одночасно опинилась під Києвом

У розмові зі своєю матір’ю, яку опублікувала СБУ, “спасітєль” спокійно розповідав, що став учасником і свідком допиту ФСБ українських полоненних.

Про це написав на своїй сторінці ФБ Валерій Нестерук, який задався питаннями про те “де і хто їх народжував, та, чи це взагалі запрограмовані біороботи- нелюди”.

Гестапо в порівнянні з рашистами – дитячий садок, – підсумував чоловік, а нижче процитував допис Ірини Левинець, на який він сам натрапив у соцмережі:

“… не знаю з чого почати… майже цитую очевидицю, яка вчора повернулась з Польщі в Україну.

…ми волонтерили, – каже вона. На днях ми привезли допомогу в польську дитячу лікарню, де знаходились на лікуванні наші українці: наші діти з Ковеля, а туди їх привезли з Бучі. Всім до 14 років. Дівчатка, хлопчики. Хтось з родичами, хтось сам.

Без зубів…бо вибили. Понівечене тіло…результат катувань і знущань… Зашиті статеві органи і не лише…наслідок ґвалтувань… Не розмовляють…німі…результат психотравми, не можуть психологи розговорити…мовчать як німі…їм 14 років, а вони замовкли!!!!!!!!!!

Вийшов лікар, поляк 65 років і каже, що нічого подібного не бачив за життя…на питання Наталії, (очевидиці)
– чи могли це зробити люди????, він відповів, що могли, але вони б мали бути під граничним наркотичним впливом, бо одночасно в одному місці не могло випадково опинитись 1000 педофілів. А вони, блядь, всі одночасно опинились… у нас під Києвом!!! Як????

– У мене питання: «Ця нація вся з педофілів????? Чи може вони їм у сухпайки додавали наркотики??? Чи може ця нація вся з наркоманів?? ….у неї посивіли брови, а в мене потемніла кров…. Завіса…

Сохранить лицо..говорит Макрон??? на х..й в польскую больницу, там его лицо…”

24 лютого на світанку аґресивна Московщина напала на Україну по всій довжині спільного кордону, від Луганська до Чернігова, а також із територій союзної Білорусі й окупованого Криму.

Згодом ЗМІ повідомили, що лідер рашистів Владімір Путін висунув Україні 6 вимог. Перші п’ять із них, як прагне Путін, мають бути закріплені у Конституції України.

1. Відмова від руху до НАТО. Нейтральний статус України. Одним із ґарантів якого готова стати Московщина, яка напала на нашу країну.

2. Російська мова – друга державна. Скасування всіх законів, що її обмежують.

3. Визнання Україною Криму московитським.

4. Визнання Україною незалежности терористичних утворень “ДНР та ЛНР” в адміністративних межах областей (включно з нині контрольованими Україною територіями).

5. “Денацифікація”. Заборона діяльности ультра-націоналістичних, нацистських і неонацистських партій і громадських організацій, скасування чинних законів про героїзацію т. зв. нацистів і неонацистів.

6. “Демілітаризація України”. Повна відмова від наступального озброєння, під яке при бажанні можна підвести будь-які види озброєнь.

Politarena.org — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі в умовинах війни та економічної кризи, нам потрібна ваша підтримка. Щоб продовжувати реалізовувати проєкт щодо документування англійською мовою рашистських злочинів проти мирних громадян України, зокрема дітей, нам потрібна ваша допомога. Про готовість підтримати видання зголошуйтеся на пошту politarena()ukr.net. Або ж переказуйте кошти на карту 4731 2196 4385 1292 (ПриватБанк)

Підписуйтеся на наш Телеграм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *