Вплив російського дефолту на світову економіку буде мінімальним

Білий дім очікує мінімального впливу на США та світову економіку від потенційного дефолту РФ.

Про це повідомила речниця Білого дому Карін Жан-П’єр, передає Reuters.

“Ми очікуємо, що вплив на США та світову економіку буде мінімальним, враховуючи, що Московщина вже перебуває у фінансовій ізоляції”, – зазначила вона під час брифінґу.

Водночас, за її словами, Мінфін США продовжує моніторити ситуацію і вести переговори зі світовою фінансовою спільнотою.

Видання нагадує, що США підштовхнули Московщину ближче до межі дефолту за міжнародними зобов’язаннями, не продовживши її ліцензію на виплати власникам обліґацій. Термін її дії закінчився 25 травня.

Ліцензія дозволяла РФ сплачувати за відсотками та погашати свій суверенний борг перед американськими юридичними особами. Відмова у продовженні ліцензії, швидше за все, робить неминучим дефолт Росії принаймні за деякими міжнародними обліґаціями на суму $40 млрд, додає Reuters.

24 лютого на світанку аґресивна Московщина напала на Україну по всій довжині спільного кордону, від Луганська до Чернігова, а також із територій союзної Білорусі й окупованого Криму.

Згодом ЗМІ повідомили, що лідер рашистів Владімір Путін висунув Україні 6 вимог. Перші п’ять із них, як прагне Путін, мають бути закріплені у Конституції України.

1. Відмова від руху до НАТО. Нейтральний статус України. Одним із ґарантів якого готова стати Московщина, яка напала на нашу країну.

2. Російська мова – друга державна. Скасування всіх законів, що її обмежують.

3. Визнання Україною Криму московитським.

4. Визнання Україною незалежности терористичних утворень “ДНР та ЛНР” в адміністративних межах областей (включно з нині контрольованими Україною територіями).

5. “Денацифікація”. Заборона діяльности ультра-націоналістичних, нацистських і неонацистських партій і громадських організацій, скасування чинних законів про героїзацію т. зв. нацистів і неонацистів.

6. “Демілітаризація України”. Повна відмова від наступального озброєння, під яке при бажанні можна підвести будь-які види озброєнь.

Politarena.org — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі в умовинах війни та економічної кризи, нам потрібна ваша підтримка. Щоб продовжувати реалізовувати проєкт щодо документування англійською мовою рашистських злочинів проти мирних громадян України, зокрема дітей, нам потрібна ваша допомога. Про готовість підтримати видання зголошуйтеся на пошту politarena()ukr.net. Або ж переказуйте кошти на карту 4731 2196 4385 1292 (ПриватБанк)

Підписуйтеся на наш Телеграм

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.