Арена

Троє дітей опинились у лікарні через ворожий безпілотник

25 липня в небі над Волинню військові знищили два безпілотні літальні об’єкти, які вилетіли з території Білорусі. Уламки одного із них упали на приватні житлові будинки, одна людина загинула, ще п’ятьох травмованих, троє з яких – діти, доставили в лікарню.

Як розповідає Суспільне, трагедія сталась у селі Дубове Ковельського району. Звуки винищувача місцеві жителі почули зранку 25 липня. Згодом побачили ракету і почули вибухи.

На момент події місцевий житель Андрій Ілюшик був в лісі з дружиною та дітьми. Каже: після вибухів одразу приїхав додому. Перед тим пролітав бойовий літак.

“Перший вибух був дуже великий, а перед цим літав літак. Потім був гуркіт: тільки з’явився – одразу другий вибух. В сусіда загорілася будівля і ще одна хата. Через хату моя тітка: там в хаті шибки повилітали, а в мого дядька гараж стояв, то добре, що вийшло замкнене коло і вибух залишився всередині”, – каже Андрій Ілюшик.

У будинку, який завалило в результаті влучання уламків однієї із зенітних ракет, перебував 66-річний чоловік, який загинув, а також родич, дружина та двоє дітей.

“Я ракети не бачив, тільки звук чув, свист. Я аж присів. Напрям був на село. Бачу – одна “пожарна” поїхала, друга, третя і я поїхав. Видно, ракета летіла з Білорусі: видно, її ППО чеканула і ракета траєкторію змінила і пішла сюди”, – розповів пенсіонер костянтин Пірожик.

Як розповіла в коментарі Суспільному речниця повітряного командування “Захід” Олександра Качмар, будівлі пошкодили саме уламки зенітної ракети.

Фото: Telegram/Кирило Тимошенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *