Без рубрики

Борис Джонсон має надію повернутись на Даунінг-стріт після Ліз Трасс

Борис Джонсон у п’ятницю повертається з відпустки, щоб почати участь у кампанії з обрання нового лідера Консервативної партії та прем’єр-міністра Великої Британії.

За даними британської преси, Джонсон у приватному порядку вже закликає депутатів-консерваторів підтримати його повернення на Даунінг-стріт, обіцяючи, що тільки він може виграти наступні загальні вибори для Торі.

Жоден прем’єр-міністр не повертався на другий термін після відходу з посади після лейбориста Гарольда Вілсона, а до нього – сера Вінстона Черчилля, британського політичного кумира Джонсона.

Тільки ті члени парламенту, які отримають підтримку від 100 з майже 360 членів парламенту Торі, пройдуть у перший тур виборів. У претендентів є час до 14:00 понеділка, щоб зібрати необхідні голоси.

Вчора, 20 жовтня прем’єрка Британії Ліз Трасс оголосила про відставку після 6 тижнів перебування на посаді. Як пише ВВС, їй вистачило п’яти тижнів на те, щоб поглибити політичну й економічну кризу, в яку Британія поринула після рішення про Брекзіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *