Арена

Spotify видалив сторінки співаків-рашистів

Найбільший у світі музичний стримінговий сервіс Spotify видалив сторінки кількох московитських виконавців, проти яких США та Євросоюз запровадили санкції за активну підтримку війни в Україні. Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на DTF.

Серед них — Ґріґорій Лєпс, Шаман, Олєґ Ґазманов, Поліна Ґаґаріна, Чичеріна й гурт «Любе».

На момент написання новини композицій цих виконавців не було у Spotify. Сторінки музикантів також не вдалося знайти за допомогою пошуку.

Стримінговий сервіс Spotify був зареєстрований у Московії з 13 січня 2014 року. Ще в березні 2022 року Spotify оголосив, що повністю припиняє роботу в Московії. Таке рішення було ухвалене після «ретельної оцінки ситуації». 11 квітня 2022 року сервіс повністю зупинив роботу в т. зв. РФ, а 6 лютого 2023 року компанія подала запит на ліквідацію.

14 грудня 2023 року єдину юрособу стримінгового музичного сервісу Spotify в Московії ліквідували. Через вихід з московитського ринку компанія втратила понад 2 млн платних підписників за два перші квартали минулого року.

У жовтні 2023-го у Spotify зламали облікові записи виконавців-рашистів Ґріґорія Лєпса та Олєґа Ґазманова, які підтримали московитське військове вторгнення в Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *