Арена

Питання наведення ладу під час протестних акцій ввійшло до Програми діяльності уряду

Міністерство внутрішніх справ планує реалізувати скандинавську модель забезпечення охорони громадського порядку, щоб забезпечити високий ступінь готовності до припинення порушень, пов’язаних зі значною суспільною небезпекою та вчиненням збройного опору.

Про це йдеться у проекті Програми діяльності уряду, передає Depo.ua.

Як зазначили в уряді, у зв’язку з гібридною агресією з боку Росії в Україні наявна загроза зовнішньо інспірованого переростання мирних зібрань та масових заходів в організовані масові заворушення.

“Саме тому ми хочемо забезпечити високий ступінь готовності до припинення порушень, пов’язаних із значною суспільною небезпекою та вчиненням збройного опору. З цією метою ми запровадимо комплексну систему безпечного проведення мирних зібрань у тому числі шляхом відповідних законодавчих змін, повністю реалізуємо скандинавську модель забезпечення охорони громадського порядку, запровадимо нові алгоритми ефективної комунікації з організаторами та учасниками масових заходів, здійснимо інші необхідні заходи”, – йдеться у програмі уряду.

Також зазначається, що значного збитку економіці держави завдають незаконні перетини державного кордону та правопорушення транскордонного характеру. Тому мінімізація незаконних перетинів кордону шляхом реалізації концепції інтегрованого управління кордонами дозволить зменшити їх негативні наслідки для економіки України.

“З метою якісного покращення ситуації ми реалізуємо Стратегію інтегрованого управління кордонами, максимально автоматизуємо процеси прикордонного контролю, а також запровадимо спільний прикордонний контроль на максимальній кількості пунктів пропуску через державний кордон”, – обіцяє урядова програма.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *