Візії

Черговий комік хоче миру і бореться з натовпами фашистів

На небосхилі російської пропаганди засяяла нова зіронька, кепкує “Таблоїд”. Український комік, резидент “Comedy club” Андрій Молочний, котрий кілька років тому буцімто перебрався до Москви, заговорив про “натовпи фашистів” у Києві.

Творець скетч-шоу “Файна Юкрайна” та ексучасник “Дуета имени Чехова” написав пафосний пост у своєму Instagram.

Молочного зачепило за живе те, що в Україні можуть знести пам’ятники радянським військовим діячам. Свій допис актор приурочив до 76-ої річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників.

“…Іще п’ять років тому я навіть подумати не міг, що Києвом натовпами ходитимуть фашисти”, – побідкався Молочний.

“Я навіть уявити собі не міг, що паплюжитимуться пам’ятники героям Великої Вітчизняної Війни. Що будуть зносити пам’ятники Жукову та Ватутіну. Що на День Перемоги 9-го травня молодь ображатиме ветеранів, а співробітники поліції не лише не припинятимуть такі дії, а самі сприятимуть цьому, змушувати ветеранів та навіть дітей знімати пілотки з червоними зірками. Що буде війна, і гинутиме багато людей, наших людей! Старі люди, жінки та діти, наші діти!”, – написав він.

Зі слів Молочного, те, що відбувається в останні роки в Україні – “жахіття” та “рвана рана на серці”.

“Але є надія, є надія, що, як і 76 років тому, Київ буде очищений від фашистської нечисті, від нелюдів, які хочуть, щоби ми зрадили пам’ять наших великих предків, зрадили Батьківщину, зрадили себе та зрадили своїх дітей. Нічого у вас, гади, не вийде. Тепер я за цю пам’ять зубами триматимуся”, – пообіцяв артист та пригадав свого прадіда, який воював під командуванням Ватутіна та Жукова.

Український письменник Костянтин Коверзнєв у коментарі онлайн-газеті “ПолітАрена” відзначив, що фашистська нечисть не захоплювала Україну і, тим паче, Київ: “На території України відбувалися військові дії між нацистською Німеччиною та сталінським СРСР. Відповідальність за сплюндрування Києва несуть одночасно і комуністи, і нацисти. Зокрема, історичний центр столиці внаслідок мінування був знищений більшовиками ще 1941 року. Також цілеспрямовано Жуковими та Ватутіними знищувалися українські чоловіки, які залишалися на окупованій території. Їх мобілізували, а потім так звані чорнопіджачники без належної підготовки і без зброї кидалися на німецькі позиції. Ціна захоплення Києва – понад півмільйона солдатських життів”.

Цікаво, що колишній колега Молочного по шоу Сергій Притула відреагував у Facebook таким дописом: “Антон з Жашкова просив передати, що з Марічкою вони вже давно не мешкають разом. І з цього приводу вірш:

Коли від мене ти пішла, я горько плакав.
Обидва локтя іскусав, пропив ларьочки гриль.
На пост твій в інстаграмі я натрапив…
Заплакав ще раз і зламав костиль!”

Як відомо, Андрій Молочний народився в Коростені, а ще кілька років тому мешкав із родиною під Києвом у селі Гнідин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *