Зеленський стоїть спиною до системи національної безпеки та оборони України

Проти України росіяни застосовують далекобійну артилерію.

На початку війни використовували реактивні системи залпового вогню “Град”, каже військовий експерт Олег Жданов в інтерв’ю gazeta.ua.

РСЗВ за 20 секунд випускає 40 снарядів – це пасовані удари, якими накриває доволі велику площу. Зараз росіяни використовують ствольну артилерію, працюють “настигаючим вогнем”, намагаються уразити більше особового складу. Таким чином РФ не дає погаснути цьому конфлікту”, – каже він.

Події на Донбасі не є так званою громадянською війною, чи конфліктом. У них є термін, а саме – “збройний конфлікт військової інтенсивности”.

“Він продовжується завдяки такому вогневому впливу – ми несемо втрати і на нас це робить політичний і соціальний тиск з боку РФ. Хоча Зеленський домовився, але з ким? З Росією? Так речник Путіна, Дмитро Пєсков заявив, що РФ не є стороною конфлікту і тому не гарантує виконання домовленостей. Тим самим вони зняли з себе політичну відповідальність за все, що діється на Донбасі. А Зеленський та його команда досі не визначилися із тим, хто друга сторона конфлікту, з якою ми ведемо військові дії, більше того, вони досі не визначилися із тим, чи є військові дії, чи ні? Бо якщо це громадяни України, то це громадянська війна, а якщо це росіяни, то це вторгнення. Це досі не визнали”, – додає експерт.

В Україні досі нема ні військових реформ, ні плану зі створення національної системи безпеки і оборони, а розподіл засобів залишився на позначці 5%, 3% з який ідуть на структури МВС.

“Зеленський стоїть спиною до системи національної безпеки та оборони України. Про модернізацію техніки і закупівлю нових зразків озброєння я взагалі мовчу, бо з плану за минулий рік виконали на 20% щодо закупівлі, бо її записують у бюджеті за остаточним принципом за рахунок приватизації, яка в свою чергу з року в рік провалюється. Ірак воює на БТР 4Є, Таіланд проводить паради за участи БТР 3Є, а ми з вами на БТР 60 ТБ радянського зразку з двингуном з ГАЗ 51 щось намагаємося робити”, – каже Олег Жданов.

Росіяни задіяли проти нас артилерію.

“Чомусь пан Зеленський вирішив, що, якщо відвести війська буде мир. А я кажу, що в такому разі треба розводити війська на 150 км, бо РСЗВ російського виробництва “Смерч” вражають цілі на 150 км. До речі, в Золотому цікаво вийшло: після розведення російські міномети 86 калібру до нас не достають, і росіяни задіяли гаубиці 120 калібру. Нові позиції обладнані погано, і тому ми маємо такі втрати”, – каже експерт.

Російські окупаційні війська продовжують використовувати об’єкти цивільної інфраструктури для здійснення провокаційних обстрілів підрозділів Об’єднаних сил. Про це свідчать дані Головного управління розвідки Міноборони.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *