Політвернісаж

Нація шизанулася чи дизгармонія пріоритетів?

Президент Володимир Зеленський подзвонив українці Анастасії Зінченко, яка відмовилася евакуюватися з китайського Уханя через свого собаку. Відео розмови дівчина оприлюднила в Instagram.

“Ми вас там не залишимо. Я знаю, ви залишилися, тому що собаку не взяли на борт. Ми обов’язково знайдемо засоби і способи, я просто недавно дізнався про цю проблему, що побоялися чомусь брати собаку. Можна зрозуміти, всі трохи нервують”, – сказав він.

Дівчина в підписі до опублікованого відео зазначила, що президент її підбадьорив і пообіцяв допомогти з вирішенням проблеми.

Нагадаємо, раніше посольство України в КНР повідомляло, що в дівчини відсутній повний пакет документів на собаку.

Цікаво, що правник і політик Іван Макар, який 2016 року виступив на підтримку “СтудіЇ Квартал-95” у скандалі через їх виступ у Юрмалі, відреагував на посилену увагу до Анастасії Зінченко словами: “Нація шизанулася зовсім”.

На думку Івана Макара, мажорка, що подорожує зі своїм песиком по світу, потрапила в район епідемії, а “нація, що реально бідує та воює і яку, скоріш за все, обікрали родичі цієї мажорки, переживає за її навіть не страждання, а певні незручності”.

“Та нікуди вона не дінеться зі своїм песиком. У її батьків достатньо ресурсів для забезпечення їй можливости перечекати в Китаї карантинний період!” – зазначив Іван Макар.

Також письменник Костянтин Коверзнєв вказав на певну дисгармонію пріоритетів президента: “Президент, що рідко реагує на трагедії на Донбасі, турбується про блогершу з нелегальним песиком. Хоче продати сюжетик Голлівуду?”

Вранці 20 лютого до Харкова прибув борт з евакуйованими з Китаю громадянами України та инших держав. На посадку в Китаї прибули всі 48 українців, які побажали евакуюватися, і 29 іноземних громадян. Однак у літак пустили не всіх: трьох громадян України і одну чужоземку не пропустили на етапі огляду китайськими медиками. Усі инші здорові і пройшли санітарний контроль.

Місцем обсервації, де всі евакуйовані повинні перебувати під 14-денним контролем медиків, вибрали медичний заклад Національної гвардії в селищі Нові Санжари Полтавської області. З ночі місцеві жителі протестували проти розміщення там евакуйованих, відбулося кілька сутичок з поліцією.

В автобуси, які під’їхали до санаторію, жбурляли каміння – у кількох машин розбили скло. Поліція затримала 24 агресивних мітингувальників. Протягом сутичок постраждали дев’ятеро правоохоронців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *