Політвернісаж

Прихований бік життя Венедіктової: встановлено її зв’язок з Аваковим і Котвицьким

Брат генпрокурорки Ірини Венедіктової довгий час працював у бізнесі родини голови МВС Арсена Авакова, а її чоловік обіймає високий пост у поліції.

Про це дізналися журналісти програми “Схеми: корупція в деталях”.

Зокрема, журналісти з’ясували, що рідний брат генерального прокурора Сергій Венедіктов з 2008 до 2016 року працював головним юристом у кількох ТОВ, які спеціалізуються на видобутку газу з державних надр. Це – “Газоконденсатне родовище Денисівське”, “Сахалінське”, “Мар’їнське” і “Гравеліт-21” (дві останні вже ліквідовані). Всі ці фірми належали до ПАТ “Інвестор” родини Арсена Авакова (включно з сином Олексієм і дружиною Інною) та його бізнеспартнера, ексдепутата Ігоря Котвицького.

Чоловік Венедіктової Денис Колесник також має відношення до МВС. Він працює заступником начальника Департаменту кіберполіції України.

За інформацією “Схем”, раніше Колесник був начальником відділу протидії кіберзлочинам у кіберполіції Харківської области, але після того, як його дружина потрапила у владу у 2019 році, його підвищили – чоловіка Венедіктової перевели в Київ і призначили заступником начальника кіберполіції всієї України. Більше того, з підполковника його підвищили до полковника.

Також журналісти дізналися, що Венедіктова з чоловіком не вказали у майнових деклараціях своє київське житло. Вони стверджують, що мешкають у Харкові, але “Схеми” з’ясували, що подружжя проживає в центрі Києва на вулиці Круглоуніверсітетській. Саме звідси Венедіктова і Колесник щодня їздять на роботу.

Нагадаємо, що Ірина Венедіктова, очолюючи ДБР, підписала наказ про призначення колишнього адвоката президента-зрадника Януковича Олександра Бабікова першим заступником директора ДБР. Вона також проіґнорувала звернення цілого шерегу громадських організацій. “Призначення Олександра Бабікова не є можливим. І не лише тому, що це взагалі морально неприпустимо і страшно звучить. Адвокат Януковича буде курувати розслідуванням справ Майдану. Це вже нищить довіру до ДБР на друзки, як з боку потерпілих, з боку слідчих, так і довіру суспільства в цілому”, – мовилося в листі небайдужих активістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *