Діди гвалтували: США готові протидіяти Росії, яка намагається фальсифікувати історію

США разом із європейськими партнерами готові протидіятиї намірам РФ навмисно викривляти історію про Другу світову війну та займатися звеличуванням своєї ролі у перемозі над нацизмом.

Про це 7 травня заявив на засіданні у форматі відеоконференції постійної ради ОБСЄ посол США при цій організації Джеймс Гілмор, повідомляє Укрінформ.

«Військові і цивільне населення Радянського Союзу виявили велику жертовність у знищенні нацизму. Про це сьогодні нагадали наші російські колеги. І ми шануємо цю жертовність. Але ми також повинні не забувати, що Друга світова війна розпочалася у 1939 році, коли Сталін і Гітлер ухвалили пакт, який розділив Східну Європу на радянську і нацистську зони контролю», – нагадав американський дипломат.

Він звернувся до польських колег, які, за словами Гілмора, не забули про початок окупації Польщі у 1939 році.

«Для багатьох націй в Європі 1945 рік не став поверненням до свободи, але, скоріше, початком 50-річного пригнічення з боку Радянського Союзу. Шлях до справжнього визволення був довгим, і в деяких випадках він ще продовжується», – заявив посол.

Раніше онлайн-газета ПолітАрена, пропонувала влаштувати німцям, полякам та українцям “безсмертний полк” з фотографіями всіх своїх громадян понівечених Червоною армією “освободітєлєй”.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *