Арена

У ДБР згадали, хто розвалював армію, аби Путін міг вільно ступити на українську землю

Втікачу Януковичу та двом його міністрам оборони України Павлу Лебедєву та Дмитру Саламатіну ДБР повідомило про підозру у вчиненні державної зради.

“Слідчі головного слідчого управління Державного бюро розслідувань, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора, повідомили про підозру колишньому президенту України Януковичу Віктору Федоровичу, двом колишнім міністрам оборони України Саламатіну Дмитру Альбертовичу та Лебедєву Павлу Валентиновичу. Вони підозрюються у вчиненні державної зради (ч.1 ст.111 Кримінального кодексу України (у редакції від 5 квітня 2001 року)”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що досудовим розслідуванням встановлено, що експрезидент Янукович за співучасті з колишніми міністрами оборони України Саламатіним та Лебедєвим з 2012 по 2014 роки вчинили державну зраду.

“А саме дії, спрямовані на підрив суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України, підриву її обороноздатності, наданні Російській Федерації та її представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України”, – зазначається у повідомленні.

Вказується, що окрім того, підозрювані у період з 2012 по 2014 роки здійснювали цілеспрямоване зниження обороноздатності України за допомогою так званого “реформування Збройних сил України”, яке полягало у скороченні чисельності, розформуванні (переформуванні) окремих військових з’єднань, військових частин та підрозділів, зміни їх місця дислокації. Такі дії вчинялися зокрема на території Автономної республіки Крим, що в подальшому призвело до незаконної анексії півострову з боку Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *