Політвернісаж

Луцькі події: теракт чи шоу для підвищення рейтинґу?

Співробітники центру спеціальних операцій “А” СБУ спільно з Національною поліцією звільнили у Луцьку 13 заручників і затримали озброєного терориста, який захопив у центрі міста рейсовий автобус “Берестечко – Краснилівка” з пасажирами. Про це повідомляє Служба безпеки України.

Встановлено, що терористом є Максим Кривош, який пропаґував екстремістські погляди.

Всі заручники звільнені, постраждалих немає.

Нагадаємо, у вівторок вранці чоловік із вибухівкою та зброєю захопив у Луцьку автобус із пасажирами. Він вимагав від представників влади заявити у відеозверненні, що “вони є терористами в законі”.

У 2005 році чоловік був засуджений до 8,5 років позбавлення волі за незаконне зберігання та поводження зі зброєю, бандитизм і вимагання.

У 2015 році Кривош зареєстрував торговельний знак “Я могу”. Цей знак зазначено і на його книзі “Філософія злочинця”.

У минулому Кривош був двічі судимий загальним терміном близько 10 років за низку тяжких злочинів.

Поліції вдалося двічі передати воду для заручників. Терорист спочатку відпустив трьох заручників – бабусю, вагітну та підлітка.

Після цього Володимир Зеленський на вимогу терориста опублікував відео із закликом подивитися фільм “Земляни”, втім, після звільнення заручників видалив його.

Луцький теракт викликав низку запитань.

Наприклад, політолог Євген Магда висловився таким чином: “…Вчора весь світ побачив, що ЗеКоманда навіть шоу для підвищення рейтинґу організувати не спроможна… ДумайТе”.

Екснардеп Віктор Уколов також висловлює обережне здивування: “От і у мене питання – чи правда, що Кирило Тимошенко приїхав до Луцька ДО теракту? Як терорист дізнався номер телефону Бутусова? Чому він вийшов і півтори хвилини(!) чекав поліцію? Чому поліція його не поклала на асфальт, а спокійно підійшовши, почала говорити?”

Politarena.org — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі в умовинах пандемії та економічної кризи, нам потрібна ваша підтримка. Про готовість підтримати видання зголошуйтеся на пошту politarena()ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *