Українцям відмовлено у відвідинах Кіпру

МОЗ Кіпру переглянуло епідситуацію у світі, готуючись до відкриття кордонів для представників деяких країн з 1 березня. Україна опинилася в сірій зоні, повідомляє УНН.

МОЗ країни склало кольорову класифікацію країн. Найменша кількість держав потрапила в зелену групу (Австралія, Ісландія, Нова Зеландія, Саудівська Аравія, Сінґапур). Всім тим, хто в’їжджає з цих країн, потрібно буде пройти тест після прильоту на Кіпр. Тести для них будуть безкоштовними, а з 1 квітня обмежень не буде зовсім.

Далі йде помаранчева група – ті, хто в’їжджає з цих країн, пред’являють неґативний результат тесту, якому не більше 72 годин (у цю групу увійшли Данія, Китай, Таїланд, Фінляндія, Південна Корея, Норвеґія).

Червона група – туристи, які в’їжджають з цих країн, пред’являють неґативний результат тесту, якому не більше 72 годин, проходять повторний тест за свій рахунок після прильоту на Кіпр і залишаються на самоізоляції до отримання результату (Австрія, Бельґія, Іспанія, Італія, Польща та инші країни).

Класифікація відрізняється від первинних припущень, і так як вона надзвичайно динамічна, то може змінюватися в будь-який час.

Україна і низка країн потрапили в сіру групу.

Сіра група – в’їзд тільки за спецдозволом (Україна, Білорусь, Велика Британія, Єгипет, Ізраїль, Йорданія, Ліван, Об’єднані Арабські Емірати, Московія, Руанда).

Крім того, навіть ті, хто зможуть в’їхати на острів з країн сірої зони повинен пройти тривалу самоізоляцію і двічі здати тест.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *