“Агрофюрер”, який нажив собі мільйони, дбаючи про народ, може отримати проблеми від РНБО

РНБО розгляне можливість введення санкцій стосовно білоруських топчиновників та бізнесменів, які своїми статками підтримують режим Лукашенка.

Про це у своєму Telegram повідомив нардеп Олексій Гончаренко.

«Надійшла відповідь від голови Офісу Президента про те, що мій запит про введення санкційа, переданий до РНБО», – написав він.

Гончаренко уточнив, що «є такий Микола Воробей, проти якого введені санкції ЄС. Він є «гаманцем» Лукашенка, але разом з тим саме Микола Воробей володіє ПрикарпатЗахідтранс. Це компанія, якою користувався Медведчук і яка володіла сумнозвісною трубою Медведчука. Тобто, по суті, окрім того, що Воробей є «гаманцем» Лукашенка, він також і є «гаманцем» Медведчука. Крім цього, Медведчук та Козак тримають великі суми в банку Вороб’я».

Засідання РНБО повинно відбутись цього тижня.

Раніше ЗМІ анонсували вихід фільму-розслідування Telegram-каналу Nexta про майно Олександра Лукашенка під назвою «Лукашенко. Золоте дно». Фільм зібрав понад 1,15 млн переглядів.

«…з нами почали зв’язуватися люди, що мали близьке відношення до корупційних схем диктатора … Вони повідомили стільки інформації, що нам довелося кілька разів повністю переписати сценарій», – розповіли автори розслідування.

«Після прем’єри у палаці Лукашенка світло горіло аж до другої години ночі. Сусіди пишуть, що вже дуже давно такого не було. Судячи з усього, подільники погоджували єдину версію, як так вийшло, що «найнародніший президент» купається у розкоші, що не снилася найбагатшим людям світу. Дуже чекаємо. І попереджаємо: на кожну вашу заяву у нас вже є товста стопка фактів», – повідомляє Nexta.

В ефірі телеканалу «Дождь» Путіло розповів, що плануються інші фільми-розслідування про Лукашенка, зокрема, про торгівлю зброєю і про систему контрабанди.

Такі розслідування є частиною боротьби з білоруським “агрофюрером”, який захопив владу у країні та застосовує репресії проти власних громадян.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *