Арена

Кива, як може, дискредитує українську науку

Депутат ОПЗЖ Ілля Кива захистив наукову дисертацію з державного управління і одразу потрапив у скандал, додавши до своєї роботи довідку з підробленим підписом та збрехавши про участь у конференціях.

Про це йдеться у розслідуванні Данила Мокрика для Bihus.Info.

В дисертації Киви вказано, що він брав участь у двох наукових конференціях МАУПу у 2018 та 2019 роках. При цьому там вказано, що роботи Киви опубліковані в збірниках на ст. 152-154 та ст. 414-416 відповідно. Втім, журналістам не вдалося знайти підтвердження цієї інформації.

Окрім того, до своєї дисертації Ілля Кива додав декілька довідок, які мають підтверджувати практичне значення його наукової роботи. Зокрема, додається довідка від ГО “Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління”, підписана Ольгою Руденко. Підпис на цій довідці суттєво відрізняється від підпису тієї ж Ольги Руденко на інших документах, наявних у вільному доступі.

Як повідомляє Громадське, один із членів вченої ради сказав, що, на його думку, Кива писав дисертацію самостійно. Також додав: “Я Киву не знаю взагалі, я оцінюю його наукову працю”.

Тема дисертації Киви – “Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)”. Під час захисту народному депутату поставили запитання, на яке він не зміг відповісти, зате  відзначився грубістю, і запросив журналіста до вбиральні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *