Арена

Волкер заперечив слова Зеркаль про лобіювання інтересів Путіна

Колишній спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер здивувався, коли на його адресу пролунали звинувачення у зміні його позиції щодо “Північного потоку-2”.

Як передає ЄП, таким чином дипломат відреагував на заяву ексрадниці глави “Нафтогазу” Олени Зеркаль про те, Волкер, серед інших, долучений до лобіювання на користь добудови “Північного потоку-2”

“Моє ставлення до “Північного потоку” добре відоме і має вдосталь підтверджень: я є противником цього проєкту. Я говорив про це в інтерв’ю, про це йдеться у письмових документах тощо”, – запевнив він.

Втім, дипломат підтвердив, що організація, де він працює, долучена до цього лобіювання.

“Компанія Nord Stream-2 справді найняла для представництва її інтересів у Вашингтоні компанію BGR group, де я працюю старшим радником, але я до цієї діяльності не долучений, що можна перевірити – ви знаєте, що в США є суворі правила реєстрації лобістської діяльності. По суті, вони (BGR group) не долучили до цього саме через мої погляди щодо “Північного потоку-2”, – пояснив Курт Волкер.

“Я знаю Олену Зеркаль і був здивований, що вона не уточнила цього у мене. Мої погляди щодо цього проєкту не змінилися”, – додав колишній спецпредставник Держдепу з питань України.

Раніше онлайн-газета ПолітАрена писала про заяву Олени Зеркаль щодо роботи Волкера на лобістську компанію, яка відстоює інтереси “Північного потоку 2”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *