Арена

Кремль не збирається віддавати окуповані українські землі

Переговорний процес був припинений з провини України і “не обійшлося без участи Заходу, який фактично заборонив Києву вести переговори”.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Московщини Андрєй Руденко, інформує BBC.

Він додав, що позиція Кремля полягає в тому, що майбутня мирна угода має фіксувати:

– нейтральний, позаблоковий та без’ядерний статус України,

– визнання територіальних реалій, що склалися, в тому числі нинішній статус Криму, а також так званих “ДНР” та “ЛНР”.

“Якщо Україна висловить бажання повернутися до столу переговорів, ми готові позитивно відреаґувати. Але насамперед наполягатимемо на отриманні чіткої відповіді на наші згадані пропозиції, а також порівнюватимемо з ситуацією “на землі”, яка поступово змінюється”, – заявив Руденко.

Нагадаємо, остання очна зустріч переговорних делеґацій України та Московії відбулася 29 березня у Стамбулі. Після переговорів було оприлюднено Стамбульське комюніке.

Наразі переговорів України з РФ щодо завершення війни наразі немає через позицію РФ і продовження аґресії проти нашої країни.

У Кремлі продовжують розраховувати на те, що Україна погодиться на умови загарбників.

24 лютого на світанку аґресивна Московщина напала на Україну по всій довжині спільного кордону, від Луганська до Чернігова, а також із територій союзної Білорусі й окупованого Криму.

Згодом ЗМІ повідомили, що лідер рашистів Владімір Путін висунув Україні 6 вимог. Перші п’ять із них, як прагне Путін, мають бути закріплені у Конституції України.

1. Відмова від руху до НАТО. Нейтральний статус України. Одним із ґарантів якого готова стати Московщина, яка напала на нашу країну.

2. Російська мова – друга державна. Скасування всіх законів, що її обмежують.

3. Визнання Україною Криму московитським.

4. Визнання Україною незалежности терористичних утворень “ДНР та ЛНР” в адміністративних межах областей (включно з нині контрольованими Україною територіями).

5. “Денацифікація”. Заборона діяльности ультра-націоналістичних, нацистських і неонацистських партій і громадських організацій, скасування чинних законів про героїзацію т. зв. нацистів і неонацистів.

6. “Демілітаризація України”. Повна відмова від наступального озброєння, під яке при бажанні можна підвести будь-які види озброєнь.

Politarena.org — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі в умовинах війни та економічної кризи, нам потрібна ваша підтримка. Щоб продовжувати реалізовувати проєкт щодо документування англійською мовою рашистських злочинів проти мирних громадян України, зокрема дітей, нам потрібна ваша допомога. Про готовість підтримати видання зголошуйтеся на пошту politarena()ukr.net. Або ж переказуйте кошти на карту 4731 2196 4385 1292 (ПриватБанк)

Підписуйтеся на наш Телеграм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *