Арена

Думки українців поділились у питанні форми шкільного навчання

Приблизно половина батьків школярів хочуть, щоб з 1 вересня навчання відбувалось офлайн.

Такі дані озвучив очільник Міносвіти Сергій Шкарлет і додав, що саме від думки батьків залежить вибір форми навчання в новому навчальному році.

“Ми маємо стриманий оптимізм щодо початку освітнього процесу в школах з 1 вересня. На сьогодні приблизно 50% батьків виключно за жорсткий офлайн. І при цьому за інші 50% ми готові поборотись”, – сказав Шкарлет.

Станом на 15 серпня МОН здійснило більше 21 тисячі перевірок, під час яких проінспектували майже 80% закладів середньої і дошкільної освіти по Україні. 41% закладів освіти нині готові розпочати навчальний рік офлайн.

При цьому освітній процес відбуватиметься за змішаною формою, тобто з уроками онлайн, а також в деяких школах введуть навчання по змінах.

В той же час керівник Головного управління Національної поліції Києва Іван Вигівський в інтерв’ю Інтерфакс-Україна заявив, що 75% київських шкіл готові до навчання в режимі офлайн, однак “ніхто не гарантує, що завтра не прилетить в школу”

“Звісно, є певні ризики, що з урахуванням того, куди і як ворог б’є – ніхто не гарантує, що завтра не прилетить у школу. Це загалом не питання поліції. Але моя особиста думка, якщо ми говоримо безпосередньо про освіту дітей – то краще офлайн-навчання, а якщо говоримо про безпеку – то онлайн”, – сказав начальник поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *