Арена

Страховий бізнес запрошує депутатів та іноземних інвесторів до співпраці

Президент Ліги страхових організацій України Віктор Берлін на засіданні Президії ЛСОУ оголосив про початок формування Ради Ліги.

«На базі ЛСОУ ми починаємо формувати Раду Ліги, яка стане епіцентром створення ефективних рішень із страхового захисту для населення, бізнесу і економіки України, – повідомив Віктор Берлін. – До складу Ради увійдуть як українські, так і іноземні інвестори, науковці, представники депутатського корпусу, органів виконавчої влади, громадськості та інші.
Серед пріоритетних завдань Ради – просування страхового ринку країни через механізм взаємодії з органами державної влади на засадах партнерства, відкритості та прозорості. Ми маємо оперативно реагувати на всі поточні виклики», – наголосив очільник ЛСОУ.

Положенням про Раду ЛСОУ також визначені її ключові завдання, серед яких:
– вносити пропозиції щодо змін та доповнень до національного законодавства;
– сприяти міжнародній інтеграції страхового ринку України та залученню в Україну іноземних інвестицій, використанню передових технологій і досвіду;
– сприяти формуванню стратегічних напрямів розвитку Ліги і вносити президії пропозиції з питань удосконалення діяльності Ліги;- сприяти формуванню позитивного іміджу страхового ринку України;
– сприяти розвиткові страхової науки, освіти і культури страхування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *