Арена

На Донеччині можуть з’явитися союзники рашистів із Північної Кореї

Північна Корея відправить військові будівельні та інженерні сили для участи у “відновлювальних роботах” в окупованій Донецькій області вже в липні цього року.

TV Chosun, посилаючись на південнокорейського урядовця, повідомив 21 червня, що Південна Корея очікує, що Північна Корея відправить великомасштабні інженерні сили в окуповану Донецьку область вже в липні.

Ці сили нібито допоможуть відновити інфраструктуру в окупованому Донецьку.

Північнокорейські військові мають 10 інженерних бригад, а телеканал Chosun підрахував, що Північна Корея може отримувати від Московії до 115 мільйонів доларів щороку, якщо відправить три-чотири інженерні бриґади в окуповану Україну.

ISW зазначив, що Росія, схоже, прагне створити коаліцію дружніх держав з історично теплими зв’язками з Совєцьким Союзом, включаючи Північну Корею і В’єтнам, щоб сформувати основу альтернативного світового порядку.

ISW поки що не бачить повідомлень, які б свідчили про те, що північнокорейські військовослужбовці мають намір брати участь у бойових діях в Україні, але пряма північнокорейська інженерна підтримка може вивільнити московитську бойову міць для операцій уздовж лінії фронту і сприяти рашистським зусиллям з розширення військової інфраструктури та оборонних укріплень на окупованій території України.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ заявив, що договір між Московією і КНДР демонструє все більшу узгодженість між авторитарними державами та підкреслює важливість того, щоб демократії виступали єдиним фронтом.

В адміністрації президента США заявили, що зустріч Путіна з Кім Чен Ином свідчить про прагнення Москви зібрати коаліцію з Північною Кореєю, Іраном, Сирією і, певною мірою, Китаєм.

Угода, підписана Путіним і лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у середу, зобов’язує кожну сторону надати негайну військову допомогу іншій у разі збройної агресії проти однієї з них.

Пентагон вважає, що війська КНДР в Україні стануть гарматним м’ясом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *