Політвернісаж

Провокатор Савік Шустер отримав гідну відповідь від нахабного олігарха

Телеведучий Савік Шустер і олігарх Ігор Коломойський посварилися в прямому ефірі телеканалу “Україна”.

Це сталося під час передачі “Свобода слова Савіка Шустера”, де обговорювали ситуацію навколо Валерії Гонтаревої і Приватбанку.

Коломойський був запрошений для участі в “Свободі …” по телефону. Через технічні проблеми його дзвінок начебто зірвався, і олігарха повернули в ефір під кінець передачі. Він почав допитуватися, чи закінчив свій виступ секретар РНБО Олександр Данилюк.

Шустер відповів, що виступ Данилюка закінчився давно. “Тобто ви не дивитеся передачу?” – запитав він.

“Звичайно я не дивлюся ваші передачі. Я знаю, чого вони варті, як вони стоять і скільки вони коштують. У нас же з вами договір не закритий”, – відповів Коломойський. Шустер сказав, що за цим контрактом їм ще належить суд. “Може, ви спочатку гроші поверніть, які взяли за 10 передач, а потім будемо з вами розмовляти”, – сказав Коломойський.

“Поверніть 2 мільйони 300 тисяч доларів”, – зажадав олігарх.

“А ви 155 мільярдів “, – парирував Шустер. Його слова аудиторія зустріла оплесками, на що Коломойський сказав, що “у вас там не передача, а ботоферма”.

“Відразу проявилась спрямованість модератора, хто замовив передачу. Як там Ахметов поживає, нормально? А скільки отримує Аслунд в Atlantic Council? І хто є його основним спонсором? Де працює Фурса, який дуже активно спілкується в Фейсбуці, “Українській правді” або ще десь, працюючи у Томаша Фіали. Зібрали там збіговисько порохоботов і думаєте, що ви когось здивуйте цим? Поверніть два триста”, – сказав Коломойський.

Шустер сказав Коломойському, що підтримка його слів в аудиторії – тільки 15%.
“Ми знаємо, як ви цю підтримку на екран виводите, кому ви розказуєте, Савік? Там, де ви вчилися, я викладав”, – відповів Коломойський.

Перед цією сваркою Шустер розповів, що вирішив подати до суду на Коломойської про захист честі і гідності. Позов пов’язаний із заявою Коломойського в інтерв’ю “Українській правді”, де він заявив, що Шустер порушив контракт, отримавши в 2015 році передоплату за 10 передач вперед на $2,5 млн. “Зробив одну передачу, а на другу “спалився”- взяв гроші. Умова була, що він не повинен брати гроші ні з кого”, – сказав бізнесмен.

“Я ухвалив рішення подати до суду на Коломойського. Захист честі, гідності і, врешті-решт, моєї професійної придатності”, – сказав він.

Нагадаємо, що 2011 року прес-служба партії “Батьківщини” стверджувала: “Пани Шустер і Кісєльов погоджуються на грубі порушення професійної етики і медійних стандартів, і це виводить їх за рамці журналістського співтовариства, а їхні програми перетворюються на бюро добрих послуг “чого зволите, Віктор Федорович (Янукович. – Ред.)”.

Раніше відомий журналіст Віталій Портников називав Савіка Шустера провокатором, який вважає Україну дійною коровою для своїх телевізійних маніпуляцій. Але найстрашніше, на думку пана Портникова, в тому, що телеведучий використовує наївність і недосвідченість українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *