“Колективні менделі” демонструють загальне нерозуміння комунікації як такої

Роботу прес-секретаря Володимира Зеленського протягом «нормандійської зустрічі» можна назвати «катастрофічною». Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український журналіст, ведучий політичного ток-шоу «5 копійок» Роман Чайка.

Коментуючи результати зустрічі лідерів «нормандійської четвірки» у Парижі, співрозмовник зазначив таке: «Президент переживав за цю зустріч, і це можна зрозуміти, тому він взяв із собою до Парижа весь офіс на чолі з Богданом. Я вже не говорю про відомого міжнародника і спеціаліста з безпеки лейтенанта Баканова на підхваті. Відповідно, це один з показників того, що вони дмухають на холодне».

На думку журналіста, прес-секретар Зеленського Юлія Мендель в цей період спрацювала «катастрофічно».

«Тих пару твіттів – почалась зустріч, закінчилась зустріч – ось як собі уявляють роботу преси довкола Зеленського «колективні менделі». Я не думаю, що це було за вказівкою «опасного интеллектуала» Богдана, який казав, що журналісти нам не потрібні. Але це було катастрофічно з тієї точки зору, що вони не усвідомлюють і не розуміють навіть безпекову складову, що вони будуть джерелом інформації, а не Діми Гордони. З таким же успіхом вони могли взяти туди Шарія, Дубинського, Джокера і ще пару веселих хлопців для того, щоб отримати взагалі дурдом», – додає Роман Чайка.

Подібна робота прес-секретаря, на думку співрозмовника, демонструє загальне нерозуміння комунікації як такої.

«Тобто вони її завжди сприймають в штик, вважаючи, що все виключно спрямоване проти них. Не знаю, напевно, це синдром будь-якого артиста, який боїться, що от сьогодні я не буду успішним, мене освистять, і полетить гнилий помідор, я з горя нап’юся і почну всіх ненавидіти», – резюмував журналіст.

Нагадаємо, що одіозна прессекретар президента України Юлія Мендель здійснила фізичний напад на журналістів, які хотіли поставити запитанні керівникові української держави Володимиру Зеленському.

Як повідомляла онлайн-газета “ПолітАрена”, раніше Мендель прославилася тим, що звинуватила ВСУ в обстрілі мирних українських громадян. Ув етері одного з телеканалів Мендель сказала, що бувають випадки, коли українські військові, відповідаючи на провокації бойовиків на Донбасі, стріляють по цивільних об’єктах, внаслідок чого гинуть люди.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *