Політвернісаж

Коломойський не залишає Зеленського в спокої навіть уночі

Президент Володимир Зеленський міг зустрічатись з олігархом Ігорем Коломойським щонайменше тричі протягом двох місяців.

Про це пишуть журналісти програми “Схеми” “Радіо Свобода” у своєму розслідуванні.

Зустрічі ймовірно відбувалося у багатоповерховому будинку в центрі Києва, де мешкає президент. У двох з трьох випадків туди також у той же час приїжджали перший помічник президента Сергій Шефір та помічник президента Андрій Єрмак.

Журналісти зафіксували, як пізно ввечері​ 31 жовтня із офіса Коломойського виїхав мікроавтобус “Мерседес” та заїхав у підземний паркінг будинку на Грушевського, де мешкає президент.

На території будинку також помітили автівки, якими користуються Шефір та його ж помічник Єрмак. Журналісти звернули увагу, як довкола будівлі чатували співробітники управління державної охорони.

Згодом знімальна група зафільмувала, як “Тойота кемрі” Єрмака заїхала до паркінгу, та покинула територію будинку. Втім, вже за декілька хвилин автівка повернулася на територію будинку. А за півтори години звідти майже одночасно виїхали автівки, якими користуються Єрмак та Шефір. Машина першого помічника президента, за спостереженнями журналістів, заїхала тоді до котеджного містечка, де мешкає Шефір.

Цю ж його автівку раніше журналісти бачили біля офісу Коломойського. Тоді Шефір підтвердив, що приїжджав до олігарха, а Коломойський – спростував.

Два тижні потому, 15 листопада журналісти зафіксували, як територію будинку, де мешкає президент, одночасно залишили автівки Єрмака та Шефіра. Згодом з паркінгу будинку виїхав мікроавтобус “Мерседес Віано”, який знімальна група раніше постійно бачила біля офісу Коломойського. Цією автівкою, в тому числі, користувався співвласник “Кварталу 95” Тімур Міндіч, який також мешкає у будинку на Грушевського.

“Однак Міндіч завжди виходить з авто на вулиці, а не у паркінгу”, – йдеться у розслідуванні.

Знімальній групі вдалось зафіксувати, як автобус заїхав на закриту територію будинку, де мешкає Коломойський.

Світло у вікнах будинку спочатку не горіло, але вже за 5 хвилин з’явилось в одному з них.

Знімальній групі також вдалося помітити, як це авто, в тому числі, возить охоронця Коломойського після робочого дня.

Крім того, журналістам також вдалось зафіксувати ще одну можливу зустріч олігарха у будинку на Грушевського, де проживає президент. У ніч на 19 жовтня із закритої території цього будинку виїхала “Шкода суперб”.

Автівка повернула у напрямку будинку, де мешкає Коломойський. Знімальна група змогла зафіксувати лише закриті ворота і охоронця. За 5 хвилин журналісти побачили, як та сама “Шкода” разом з кортежем олігарха попрямувала у бік офісу Коломойського. Автомобіль заїхав на підземний паркінг.

Це авто неодноразово фіксували і біля офісу Коломойського, і біля будинку, де він мешкає. Як з’ясували журналісти, у одній із квартир зареєстрований його бізнес-партнер Геннадій Боголюбов, а в іншій – компанія Дмитра Дубілета, ІТ-директора “ПриватБанку” до його націоналізації.

Журналісти відправили запит в Офіс президента із запитаннями до Зеленського, відповіді поки не отримали.

Шефір та Єрмак заперечили наведену інформацію щодо зустрічей із Коломойським у будинку на Грушевського. Сам Коломойський заявив у коментарі, що з моменту обрання Зеленського президентом бачився з ним “один раз”: “Нічого не змінилося. Так, рідко, іноді може смс-ку якусь, комікс якийсь відправлю”.

На запитання, чи є якісь люди, які виконують функцію комунікаторів між ним та президентом, відповів: “У нас немає з президентом Зеленським ніяких інтересів, які перетинаються. Ми ніяк не пов’язані”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *