Коломойський не залишає Зеленського в спокої навіть уночі
Президент Володимир Зеленський міг зустрічатись з олігархом Ігорем Коломойським щонайменше тричі протягом двох місяців.
Про це пишуть журналісти програми “Схеми” “Радіо Свобода” у своєму розслідуванні.
Зустрічі ймовірно відбувалося у багатоповерховому будинку в центрі Києва, де мешкає президент. У двох з трьох випадків туди також у той же час приїжджали перший помічник президента Сергій Шефір та помічник президента Андрій Єрмак.
Журналісти зафіксували, як пізно ввечері 31 жовтня із офіса Коломойського виїхав мікроавтобус “Мерседес” та заїхав у підземний паркінг будинку на Грушевського, де мешкає президент.
![](https://static2.gazeta.ua/img2/cache/gallery/943/943002_1_w_590.jpg?v=0)
На території будинку також помітили автівки, якими користуються Шефір та його ж помічник Єрмак. Журналісти звернули увагу, як довкола будівлі чатували співробітники управління державної охорони.
![](https://static2.gazeta.ua/img2/cache/gallery/943/943002_2_w_590.jpg?v=0)
Згодом знімальна група зафільмувала, як “Тойота кемрі” Єрмака заїхала до паркінгу, та покинула територію будинку. Втім, вже за декілька хвилин автівка повернулася на територію будинку. А за півтори години звідти майже одночасно виїхали автівки, якими користуються Єрмак та Шефір. Машина першого помічника президента, за спостереженнями журналістів, заїхала тоді до котеджного містечка, де мешкає Шефір.
![](https://static2.gazeta.ua/img2/cache/gallery/943/943002_3_w_590.jpg?v=0)
Цю ж його автівку раніше журналісти бачили біля офісу Коломойського. Тоді Шефір підтвердив, що приїжджав до олігарха, а Коломойський – спростував.
Два тижні потому, 15 листопада журналісти зафіксували, як територію будинку, де мешкає президент, одночасно залишили автівки Єрмака та Шефіра. Згодом з паркінгу будинку виїхав мікроавтобус “Мерседес Віано”, який знімальна група раніше постійно бачила біля офісу Коломойського. Цією автівкою, в тому числі, користувався співвласник “Кварталу 95” Тімур Міндіч, який також мешкає у будинку на Грушевського.
“Однак Міндіч завжди виходить з авто на вулиці, а не у паркінгу”, – йдеться у розслідуванні.
Знімальній групі вдалось зафіксувати, як автобус заїхав на закриту територію будинку, де мешкає Коломойський.
![](https://static2.gazeta.ua/img2/cache/gallery/943/943002_4_w_590.jpg?v=0)
Світло у вікнах будинку спочатку не горіло, але вже за 5 хвилин з’явилось в одному з них.
Знімальній групі також вдалося помітити, як це авто, в тому числі, возить охоронця Коломойського після робочого дня.
Крім того, журналістам також вдалось зафіксувати ще одну можливу зустріч олігарха у будинку на Грушевського, де проживає президент. У ніч на 19 жовтня із закритої території цього будинку виїхала “Шкода суперб”.
![](https://static2.gazeta.ua/img2/cache/gallery/943/943002_5_w_590.jpg?v=0)
Автівка повернула у напрямку будинку, де мешкає Коломойський. Знімальна група змогла зафіксувати лише закриті ворота і охоронця. За 5 хвилин журналісти побачили, як та сама “Шкода” разом з кортежем олігарха попрямувала у бік офісу Коломойського. Автомобіль заїхав на підземний паркінг.
![](https://static2.gazeta.ua/img2/cache/gallery/943/943002_6_w_590.jpg?v=0)
Це авто неодноразово фіксували і біля офісу Коломойського, і біля будинку, де він мешкає. Як з’ясували журналісти, у одній із квартир зареєстрований його бізнес-партнер Геннадій Боголюбов, а в іншій – компанія Дмитра Дубілета, ІТ-директора “ПриватБанку” до його націоналізації.
![](https://static2.gazeta.ua/img2/cache/gallery/943/943002_7_w_590.jpg?v=0)
Журналісти відправили запит в Офіс президента із запитаннями до Зеленського, відповіді поки не отримали.
Шефір та Єрмак заперечили наведену інформацію щодо зустрічей із Коломойським у будинку на Грушевського. Сам Коломойський заявив у коментарі, що з моменту обрання Зеленського президентом бачився з ним “один раз”: “Нічого не змінилося. Так, рідко, іноді може смс-ку якусь, комікс якийсь відправлю”.
На запитання, чи є якісь люди, які виконують функцію комунікаторів між ним та президентом, відповів: “У нас немає з президентом Зеленським ніяких інтересів, які перетинаються. Ми ніяк не пов’язані”.