Арена

Скандальний СБУшник тісно співпрацював з відомим Вовком

Дмитро Нескоромний, ексзаступник голови СБУ, якого підозрюють в замовленні вбивства свого колеги, мав тісні зв’язки з одіозним суддею Павлом Вовком.

За даними журналістів “Слідство.Інфо”, співробітник СБУ з суддею регулярно обмінювалися послугами та мали тривалі дружні стосунки.

У розпорядженні журналістів “Слідства.Інфо” є записи розмов з кабінету голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка. Згідно з цими “плівками”, Нескоромний регулярно відвідував кабінет судді протягом зими-весни 2019 року. Тоді він був заступником начальника Головного управління СБУ в Києві та Київській області. І періодично звертався до Павла Вовка з проханнями.

“Зокрема, Дмитро Нескоромний разом з іншим колегою з СБУ в лютому 2019 року приїхав в кабінет голови ОАСК, як неформальний представник інтересів одного з українських банків. У цієї банківської установи був тривалий спір з фінансово-промисловою групою “Альтком” на сотні мільйонів гривень. За часів Януковича ця компанія будувала найбільші державні об’єкти, зокрема, в рамках Євро-2012. Тоді її пов’язували з віце-прем’єром Колесниковим. Та навіть після зміни влади в 2014 року корпорація продовжувала реалізувати проекти за державні кошти”, – йдеться в повідомленні.

В 2019 році “Альтком” звернувся до Окружного адмінсуду Києва з проханням призупинити стягнення з них коштів на користь українського банку, яке мало відбутися за рішенням іншого суду.

“На плівках зафіксовано кілька розмов щодо цього судового розгляду в кабінеті голови ОАСКу. Спочатку Павло Вовк пояснював приятелям, які допомагали опонентам фінансово-промислової групи “Альтком”, що ситуація дуже неоднозначна і він веде перемовини з іншою стороною. З боку корпорації інтереси нібито представляли вже колишній народний депутат Ігор Кононенко та тодішній скандальний заступник голови СБУ Павло Демчина”, – зазначають журналісти.

Фото: СлідствоІнфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *