Арена

Перша леді бідкається без роботи через відсутність для неї офісу

Від першої леді у суспільства завжди великі очікування, але законодавчо її діяльність ніяк не регламентована.

Про це сказала на зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією дружина президента Олена Зеленська, передає НВ.

З одного боку, — каже перша леді, — це свобода, але з іншого — великі очікування: «Від тебе очікують всього. Ти маєш вирішити всі питання, особливо в гуманітарному секторі. Коли ми щось робимо, то я отримую велику кількість коментарів, що потрібно робити».

Вона додала, що не знала, з чого починати власну діяльність у статусі першої леді: «Ти проходиш до будівлі офісу президента і там нікому не потрібний і, в принципі, тебе там ніхто не чекає. Тільки президент чекає і завжди радий бачити».

Для ефективності своєї роботи Зеленська визначилася з чотирма напрямками, щоб діяти згідно з планом: культурна дипломатія, реформа харчування у школах, безбар’єрність та супровід президента.

Вона вважає, аби діяльність першої леді була корисною від початку каденції нового президента, для цього варто утримувати невелику команду професіоналів у Офісі президента.

«Мені б хотілося, щоб після мене залишилася структура, можливо, на базі Офісу президента, яка б допомогла у роботі всім іншим, хто прийде після мене. Щоб було зрозуміло, куди ти потрапив, що є помічники і є кому відповідати на запити та листи. Цього не було і ми мали це реалізувати. Ми зробили маленьку структуру, яка може бути імплементована потім в ОП», — розповіла Зеленська. За її словами, наразі команда першої леді складається з трьох людей.

Таку ініціативу першої леді прокоментував ексдепутат Борислав Береза, зазначивши, що Олену Зеленську ніхто не обирав і ніяких повноважень не довіряв.

Цитата мовою оригіналу:

“Гениальная идея! Думаю, что к нему надо ещё открыть Офис детей президента, Офис друзей президента, Офис соратников и единомышленников президента. И конечно же надо открыть Офис близких подруг жены президента. Украина просто очень нуждается в этом. Осталось узнать, а кто будет платить за этот банкет? Зеленский из своего кармана или налогоплательщики? Если первое, то я согласен, а вот если второе, то нафиг. Зеленскую никто не выбирал, никто от неё ничего не ждёт и это её личное желание, которое не прописано ни в одном законе. Поэтому хватит и того, что она с мужем живёт на госдаче, за наш с вами счет, чего её муж обещал не делать”, – написав Береза.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *