“Слуги народу” визначилися з ідеологією і об’явили себе комуністами

Лідер фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія вважає, що українським політикам варто перейняти досвід китайських комуністів.

Про це він сказав 7 липня в інтерв’ю китайському інформаційному агентству «Сіньхуа».

На такі заяви Арамахії відреагували різні політики, які розповіли про відсутність в Китаї пенсії, тотальну бідність і тоталітаризм влади.

А вже сьогодні в коментарі Радіо Свобода голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що спільними принципами «Слуги народу» та комуністичної партії Китаю є те, що будь-яка партія має працювати в інтересах своїх виборців.

«Китайська народна республіка – це торговельний партнер України, економічний партнер, найбільший… Там у нас є економічні контакти, є, скажімо так, політичні. Відбуваються візити, відбуваються розмови. Зокрема, відбувається і певна взаємодія по лінії наших партій. Зрозуміло, що це не є членство у якихось світових комуністичних партіях», – заявив Корнієнко.

Він додав, що члени партії обмінюються думками з представниками комуністичної партії Китаю.

«Але ми обмінюємося думками з різними представниками комуністичної партії Китаю щодо тих чи інших засад роботи партійної з населенням. Коли ми говоримо про спільні принципи, про які він говорив (Давид Арахамія – ред), то це мається на увазі якраз те, що будь-яка партія має працювати в інтересах своїх виборців і в інтересах народу, який її формує», – додав Корнієнко.

Раніше лідери політичних сил «Батьківщина» та «Опозиційна платформа – За життя» Юлія Тимошенко та Юрій Бойко взяли участь в організованому Пекіном у режимі відеоконференції форумі до 100-річчя Комуністичної партії Китаю.

Фото: РБК

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *