Венедіктова зустрілася з президентом, але виконувати його бажання відмовилась, – джерела

Венедіктова вимагає виступу у парламенті, щоб звітувати про свої дії, та щоб відповісти на питання депутатів”.

За даними джерел Цензор.НЕТ, очікувалось, що сьогодні, згідно з законом, Слуги народу зберуться на засідання та проголосують за звіт генпрокурора та за відставку, для того щоб це питання поставити у порядок денний треба всього 150 голосів, для відставки всього 226.

Але ніяких рішень по Венедиктовій Верховна Рада не оголошувала за цілий день взагалі. Це означає, що Зеленський не хоче, щоб генпрокурорка отримала слово для виступів, очевидно, щоб не почути неприємних відповідей про себе та діючу владу.

Ситуація виглядає просто смішно – президент видав указ, який не відповідає закону, і його відкрито відмовились виконувати, а що робити в такій ситуації президент не продумав. Тепер указ завис у повітрі, Венедіктова продовжує працювати в ОГПУ, а парламент та президентська більшість мовчать та чекають команду з офісу президента, чи можна їм виконувати указ і звільняти Венедіктову згідно з законом, чого усі від них очікують.

Але відповідальність ніхто не хоче брати на себе. Спостерігаємо за черговими кульбітами моновлади під час активних бойових дій на фронті, які загрожують усій державі та кожному з нас.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.