“Слуга” Василевська-Смаглюк вимагала від Великої Британії відбудувати Бучу

Колишня журналістка телеканалу 1+1 і нинішня народна депутатка від партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк після візиту Бориса Джонсона до Києва вирішила наділити себе правом вимагати від Британії відбудовувати її округ після страшної окупації. Очевидно, у пані депутатки закінчуються теми для самореклами і потрібно продемонструвати “бурхливу діяльність”.

Редакція онлайн-газети “ПолітАрена” нагадує всім мешканцям округу “політикині” про її діяльність  і слова.

В не такому вже й далекому 2020 році пані Ольга зазначала, що діяч часів Януковича, російський агент Портнов творить правосуддя в Україні.

А от 24 лютого Василевська-Смаглюк закликала всіх мешканців Бучі, Бородянки, Немішаєвого, Микуличів та інших населених пунктів, куди рашисти зайшли в перші дні війни, залишатись вдома.

“Будь ласка, люди залишайтесь вдома, це зараз найбезпечніше місце. Війська РФ гатять лише по інфраструктурних об’єктах. Цивільне населення не є їхньою ціллю. Миру нам усім”, – написала  нардеп.

Заради справедливості зазначимо, що тоді і сам Зеленський закликав українців бути вдома і вірити, що військові скоро з усім розберуться.

Влітку журналісти дізнались, що Ольга Василевська-Смаглюк пересіла на Jaguar.

Ну і остання з подій у житті “політикеси” – це приїзд Бориса Джонсона до Бородянки. Вона раптом згадала, що їй, чи комусь іншому, хтось щось винен.

“Британія зацікавлена у відбудові Київщини, утім жодний проект наразі не реалізовано. Про такі домовленості після деокупаціі Київщини заявляли в Офісі Президента.

Не надто швидко рухається і сама місцева влада в Бородянці. Основна біда в тому, що будинки, які в Бородянці обіцяли відновити ще до 15 грудня наразі не завершені. У людей досі протікають дахи, не вставлені вікна”, – написала вона.

Звісно, нардеп розповіла, що і сама не покладає рук, працює як може, проте висловила сподівання, що Джонсон переконає британських інвесторів вкладати гроші у відновлення і будівництво нових об’єктів.

Після цього посту, хотілось би нагадати, що війна в Україні триває, а інвестори, як би це не звучало, не прагнуть вкладати гроші в будівництво, яке будь-якої миті російська ракета може перетворити на купу будівельного сміття. А самій депутатці, яка переконувала і нині живих, і загиблих, і тих що виїхали мешканців свого округу залишатись вдома, можливо варто було б пояснити своїм виборцям поїздки на дорогій автівці перед тим, як кликати якихось інвесторів.

Залишити відповідь

Увiйти через соцмережi:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *