Арена

Нова Зеландія видає українцям посвідку на проживання

Нова Зеландія надасть посвідку на проживання українцям, які прибули до країни за спеціальною візою, запровадженою після початку повномасштабного вторгнення рашистської Московії в Україну.

Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на заяву уряду країни.

Зазначається, що власники спеціальної української візи, які отримають документ до 15 березня 2024 року, зможуть подати заявку на отримання посвідки на проживання у Новій Зеландії.

12 місячна спеціальна віза була вперше відкрита для заявників у березні 2022 року, після чого була подовжена ще на один рік у лютому.

За даними уряду Нової Зеландії, наразі було видано 1510 спеціальних віз, тоді як близько 340 з них вже є власниками посвідки на проживання у країні. Уряд припинить приймання заяв після 15 березня наступного року.

Охочі отримати посвідку мають надати медичну довідку, пройти перевірку особистісних якостей і відповідати встановленим вимогам, а також сплатити 1200 новозеландських доларів (708 доларів США) збору.

У зв’язку з війною в Україні в Новій Зеландії запустили у 2022 році спеціальну візу для українців, яка дозволяє новозеландцям українського походження подавати заяву на отримання візи, щоб привезти до Нової Зеландії членів своїх сімей, які перебувають в Україні.

Понад 8,25 мільйона українців стали біженцями від початку повномасштабного вторгнення Росії. Про це свідчать дані Агентства ООН у справах біженців станом на 23 травня. В ООН зазначили, що понад 5,14 мільйона з українських біженців подали заяви на отримання статусу тимчасового резидента в сусідніх західноєвропейських країнах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *